Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
Ze świata urody

Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła nową stylową fryzurą!

Jak teraz wygląda aktorka?

Redakcja VIVA! 7 lutego 2020 14:31
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Małgorzata Kożuchowska zachwyca swoim wizerunkiem od wielu lat. Kojarzona jest zazwyczaj z krótkimi blond fryzurami, doskonale podkreślającymi urodę aktorki. Oczywiście artystka ma też za sobą okres, w którym nosiła długie rude włosy. Pamiętamy kultową rolę Pani Małgorzaty w filmie Killer z 1997 roku, w którym wciela się w rolę dziennikarki Ewy Szańskiej. Analizując jej stylizacje na przestrzeni lat, w każdej fryzurze prezentuje się pięknie, kobieco i bardzo stylowo. Fanki w social mediach to właśnie Małgorzatę Kożuchowską określają jako ikonę stylu i to ona ma najwięcej pozytywnych komentarzy oceniających jej stylizacje na czerwonym dywanie.

Czy Małgorzata Kożuchowska zapuszcza włosy w 2020?

Od jakiegoś czasu na profilu Małgorzaty Kożuchowskiej na Instagramie pojawiają się zdjęcia aktorki w różnych odsłonach. Widać, że przywołuje wspomnienia z czasów, kiedy nosiła długie włosy, a jej aktualna fryzura nie przypomina tej krótkiej sprzed roku. Włosy są coraz dłuższe, lekko się układają i wyglądają bardzo naturalnie. Aktorka przyznaje, że ma kłopot z ich stylizacją, głównie rano zaraz po przebudzeniu. Ale  bez wątpienia ma motywację do zmiany, bo konsekwentnie je zapuszcza. Naszym zdaniem na najnowszych fotografiach wygląda naprawdę świetnie. A Wam, która fryzura aktorki podoba się najbardziej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wreszcie trochę witaminy D!!! #sunnyday #thesun #power #vitamins #healthy #positivevibesonly

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.