Małgorzata Kożuchowska, Uroda Życia 2018
Fot. Magdalena Łuniewska/Buku Team
Metamorfozy gwiazd

Małgorzata Kożuchowska zdradziła, że marzy o długich włosach!

Czy wróci do fryzury sprzed lat?

Marta Cieplak 16 września 2019 16:45
Małgorzata Kożuchowska, Uroda Życia 2018
Fot. Magdalena Łuniewska/Buku Team

Małgorzata Kożuchowska od kilku miesięcy konsekwentnie zapuszcza włosy, czego efekty widać na zdjęciach. Z krótkiego cięcia pixie włosy zamieniły się w modnego, krótkiego boba! Ale dopiero teraz aktorka przyznała, że planuje mieć włosy za ramiona!

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach

Aktorka wrzuciła na Instagram zdjęcie okładki VIVY! z 2004 roku i podpisała je: „Ha ha ha... widzę, że lubicie wspominki... więc idę za ciosem. Tu jakiś 2003-2004... jeszcze trochę cierpliwości i powtórzę ten fryz. Co Wy na to?”.

Pod zdjęciem pojawiło się już ponad 400 komentarzy, w tym Marcina Tyszki: „To były czasy super produkcji i bez Photoshopa!”.

Fani są jednak podzieleni. Jedni wspominają to uczesanie z sentymentem i nie mogą się doczekać jak aktorka po latach będzie wyglądać w długich włosach: „Bogini!”, „Jaram się!”, „Przepiękne. czekamy na powtórkę”. Inni są zdania, że „fryzura na Kożuchowską” jest tylko jedna i próbują namówić Małgosię do zmiany decyzji!

„O nie:-) w krótszych ekstra”, „Zdecydowanie krótkie”, „Krótkie i tylko krótkie”, „Proszę nie zapuszczać!”, „Moim zdaniem jest Pani jedną z nielicznych kobiet której krótkie włosy dodają blasku”.

A Twoim zdaniem aktorka powinna dalej zapuszczać czy zostać przy swoim ‚firmowym” cięciu?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wolna sobota! Macie jakieś pomysły? Podzielicie się ze mną?#saturday #family #time #nowork #timeforrest

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.