Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
METAMORFOZY GWIAZD

Małgorzata Kożuchowska pokazała interesujące zdjęcie z przeszłości!  

Pod postem pojawiło się 200 komentarzy!

Redakcja VIVA! 16 stycznia 2020 18:31
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Małgorzata Kożuchowska to nie tylko uznana i lubiana polska aktorka, ale również ikona stylu i bardzo piękna kobieta. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 950 tysięcy fanów, którzy śledzą każdy post i z przyjemnością komentują. Całkiem niedawno aktorka pojawiła się również na okładce magazyny VIVA! i udzieliła bardzo ciekawego wywiadu. Gwiazda słynie z poczucia humoru, dystansu do siebie i dojrzałości, która wywodzi się z jej różnorodnego życia zawodowego. Aktorka podkreśla jednak, że oprócz gry na scenie jest przede wszystkim żoną i matką.

Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Jak wygląda Małgorzata Kożuchowska w roku 2020?

Małgorzata Kożuchowska ma obecnie ma 48 lat i trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę doskonale. Uwielbia wyglądać naturalnie, ale jednocześnie wyróżniać się kreatywnością w stylizacjach. Jest wierna swojemu blond odcieniowi włosów, od czasu do czasu delikatnie eksperymentuje z cięciem. To kobieta, która odnalazła swój styl i jest inspiracją dla wielu kobiet. Poza tym od lat zachwyca sylwetką, każda suknia wieczorowa wygląda na niej świetnie.

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z przeszłości! Jak wyglądała?

Post na instagramie, na którym widzimy bardzo młodą Małgorzatę Kożuchowską z długimi włosami, wywołał lawinę komentarzy. Co pisali na ten temat fani aktorki?

Niezmiennie piękna 😍

Co za włosy🔥

Jaka ty sexi byłaś!!! Z resztą jesteś 😍❤️

Piękna, kwintesencja kobiecości 🔥😍 uwielbiam Panią

Z długimi włosami ślicznie

Powinna Pani wrócić do tej długości włosów😍😘 obłędnie

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.