Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
Metamorfozy gwiazd

Małgorzata Kożuchowska już tak nie wygląda! Co za fryzura!

Jej zmiana jest niesamowita!

Aleksandra Frankowska 3 sierpnia 2021 12:27
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Małgorzata Kożuchowska odkąd ścięła swoje długie włosy na krótką, chłopięcą fryzurę, stała się wyznacznikiem odważnego stylu dla innych kobiet. Tym razem jednak postawiła na sporą zmianę, a jej włosy są w końcu dłuższe. Aktorka znana przede wszystkim z ról w M jak miłość oraz Rodzinka.pl przeszła sporą metamorfozę. Jak teraz wygląda Kożuchowska?

Czytaj też: Małgorzata Kożuchowska i Ilona Łepkowska we wspólnym projekcie. Po konflikcie nie ma już śladu!

Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę

Aktorka przez lata wierna była krótkim włosom, które bardzo jej pasowały. Podczas realizowania nowego projektu, w towarzystwie Ilony Łepkowskiej (o relacji obu Pań można byłoby mówić bardzo wiele dobrych i złych rzeczy), Kożuchowska zaprezentowała się w nowym wydaniu.

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska przefarbowała się na rudo?

Włosy długości do ramion, w stylu Coco Chanel, idealnie jej pasują. Trend na takie cięcie obecnie nosi nazwę pixie cut. W dalszym ciągu aktorka pozostała przy swoim kolorze blond, który jest jej absolutnym znakiem rozpoznawczym.

Jak Wam się podoba Kożuchowska w nowym wydaniu? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.