Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Metamorfozy gwiazd

Małgorzata Kożuchowska przefarbowała się na rudo?

W takiej fryzurze jest nie do poznania!

Marta Cieplak 21 lipca 2021 19:30
Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Małgorzata Kożuchowska to nie tylko jedna z najbardziej znanych i lubianych aktorek, ale także jedna z najsłynniejszych polskich... blondynek! Jej kultowe, krótkie cięcie jest od lat kopiowane przez tysiące kobiet, które marzą o tym, by wyglądać tak, jak ona. Dlatego niektórzy fani będą w szoku, gdy zobaczą ją w nowym uczesaniu – w sieci pojawiły się bowiem zdjęcia, na których Małgosia Kożuchowska ma rude loki!

Zobacz także: Ubierz się na lato w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej! Ten look to hit sezonu 2021!

Małgorzata Kożuchowska w rudych włosach

Możecie w to uwierzyć? Jeśli nie, to dowodem na to są zdjęcia Małgorzaty Kożuchowskiej w nowej fryzurze. Jej włosy są dość długie, kręcone i w ciemnym odcieniu rudości. Takim, jakiego nie miała jeszcze do tej pory nigdy! Do tego szokuje mocnym makijażem w stylu lat 80.

Na szczęście to jedynie charakteryzacja do filmu „Gdzie Diabeł Nie Może, Tam Baby Pośle: prawdziwe historie polskich fortun...”. Małgorzata Kożuchowska wciela się w nim w żonę byłego oficera Ludowego Wojska Polskiego i milionera Karola Lisa Rafał Zawierucha.

Szalone lata 90-te czyli matura i początek studiów…wspaniale móc wrócić do tamtych czasów…choć na chwilę!, napisała pod postem. 

I zebrała masę komplementów:

Ale pięknie!!! 🔥🔥🔥

🔥🔥🔥 petarda!!!

Wow! Extra😍

Cudnie 🤗 myślę Gosia, że musisz tak na stałe

A Wam w jakim uczesaniu podoba się bardziej?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.