Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Metamorfozy gwiazd

Małgorzata Kożuchowska przefarbowała się na rudo?

W takiej fryzurze jest nie do poznania!

Marta Cieplak 21 lipca 2021 19:30
Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Małgorzata Kożuchowska to nie tylko jedna z najbardziej znanych i lubianych aktorek, ale także jedna z najsłynniejszych polskich... blondynek! Jej kultowe, krótkie cięcie jest od lat kopiowane przez tysiące kobiet, które marzą o tym, by wyglądać tak, jak ona. Dlatego niektórzy fani będą w szoku, gdy zobaczą ją w nowym uczesaniu – w sieci pojawiły się bowiem zdjęcia, na których Małgosia Kożuchowska ma rude loki!

Zobacz także: Ubierz się na lato w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej! Ten look to hit sezonu 2021!

Małgorzata Kożuchowska w rudych włosach

Możecie w to uwierzyć? Jeśli nie, to dowodem na to są zdjęcia Małgorzaty Kożuchowskiej w nowej fryzurze. Jej włosy są dość długie, kręcone i w ciemnym odcieniu rudości. Takim, jakiego nie miała jeszcze do tej pory nigdy! Do tego szokuje mocnym makijażem w stylu lat 80.

Na szczęście to jedynie charakteryzacja do filmu „Gdzie Diabeł Nie Może, Tam Baby Pośle: prawdziwe historie polskich fortun...”. Małgorzata Kożuchowska wciela się w nim w żonę byłego oficera Ludowego Wojska Polskiego i milionera Karola Lisa Rafał Zawierucha.

Szalone lata 90-te czyli matura i początek studiów…wspaniale móc wrócić do tamtych czasów…choć na chwilę!, napisała pod postem. 

I zebrała masę komplementów:

Ale pięknie!!! 🔥🔥🔥

🔥🔥🔥 petarda!!!

Wow! Extra😍

Cudnie 🤗 myślę Gosia, że musisz tak na stałe

A Wam w jakim uczesaniu podoba się bardziej?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.