Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
ZE ŚWIATA URODY

Córka Martyny Wojciechowskiej chciałaby zostać… makijażystką?

Zobaczcie, jak pomalowała swoją mamę!

Redakcja VIVA! 2 grudnia 2019 13:30
Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Na Instagramie Martyna Wojciechowska często pokazuje się ze swoją 11–letnią córką Marysią. Regularnie podkreśla, że jej pociecha ma artystyczną duszę i kocha rysować, a także lubi robić makijaże. W swoich social mediach Martyna pochwaliła się, jak ogromny potencjał ma jej córka. Koniecznie zobaczcie, jak Wojciechowska prezentuje się w mocnym makijażu, pasuje jej ten look?

Martyna Wojciechowska w mocnym makijażu

Córka dziennikarki zainspirowała się makijażem od znanej polskiej YouTuberki – Red Lipstick Monster, a jako modelkę wybrała swoją mamę. Jak się okazuje Martyna nie widziała postępów jej pracy i mogła zobaczyć jedynie efekt końcowy, który prezentował się fenomenalnie. Marysia zrobiła Wojciechowskiej makijaż oczu stawiając głównie na różowe cienie do powiek oraz rozświetlenie w kąciku oka. Taki look sprawdzi się z pewnością na ważne wyjścia oraz na imprezę. Martyna również nie kryła swojego zachwycenia: „Uważam, że wyglądam bosko!” A jak Wam podoba się make–up wykonany przez dziecko Martyny Wojciechowskiej?

Córka Martyny Wojciechowskiwej
Fot. STOCK ADOBE

Córka Martyny Wojciechowskiwej
Fot. STOCK ADOBE

Ile dzieci ma Martyna Wojciechowska?

Dziennikarka w 2008 roku urodziła córkę Marysię. Jej tatą jest płetwonurek Jerzy Błaszczyk, który zmarł z powodu choroby nowotworowej w 2016 roku. Ponadto Martyna adoptowała 20–letnią Kabulę z Tanzanii, która cierpi na albinizm. Jej wstrząsającą historię mogliśmy poznać w jednym z odcinków programu Martyny Wojciechowskiej – Kobieta na krańcu świata.  

Córka Martyny Wojciechowskiwej
Fot. STOCK ADOBE

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.