Magda Gessler, VIVA! 2010
Fot. Iza Grzybowska
Metamorfozy gwiazd

Magda Gessler tuż przed Świętami Bożego Narodzenia jest bardzo szczupła!

Pokazała fanom zdjęcie! Naprawdę schudła?

Redakcja VIVA! 23 grudnia 2019 16:31
Magda Gessler, VIVA! 2010
Fot. Iza Grzybowska

66-letnia Magda Gessler zdobyła już w branży gastronomicznej, wszystko o czym można marzyć. Jest popularna, ma sieć restauracji, rzeszę fanów którzy wiernie kibicują jej przy każdym nowym projekcie, a przede wszystkim nieoceniony temperament. Jakiś czas temu znana restauratorka ogłosiła swoim fanom na Instagramie, że dzięki pomocy córki Lary Gessler, postanowiła schudnąć. Obwieściła wówczas, że rezygnuje z potraw mięsnych i skupia się przede wszystkim na diecie wegetariańskiej.

Co je Magda Gessler? Czy restauratorka rzeczywiście bardzo schudła?

Restauratorka deklaruje, że jada wyłącznie warzywa i zdrową oliwę. Żadnego mięsa i tłustych serów na jej stole obecnie nie znajdziemy. Ponoć jej waga spada z dnia na dzień. Fani zastanawiają się jednak, czy zdjęcia które w social mediach pokazuje Pani Magda są rzeczywiście aktualne? Jedno z prezentowanych fotografii wygląda, jakby było zrobione w przeszłości. Magda Gessler zamieściła fotografię, na której pozuje w swojej oranżerii. Z opisu można śmiało przypuszczać, że fotka została zrobiona właśnie teraz, bowiem Magda podała nawet godzinę! Internauci nie mogli wyjść z podziwu. Pojawiły się pozytywne komentarze i wyrazy uznania.

I kto by pomyślał ze wigilia jest za kilka dni ... godz 9 z mojej oranżerii

Tylko, że zdjęcie zaprezentowane przez restauratorkę pochodzi z naszej sesji do magazynu VIVA! która miała miejsce w 2012 roku. Czyli na pewno, nie jest to aktualna sylwetka Magdy Gessler. Czy rzeczywiście Magda Gessler bardzo schudła? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I kto by pomyślał ze wigilia jest zakilka dni ... godz 9 z mojej oranzerii .. zdjęcie niego dnia kochani #magdagessler

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Otwarcie Rest ARCO. By@pacoperez.,, 5 gwiazdowy szef kuchni właściciel i twórca hiszp. Rest Miramar

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.