Maciej Dowbor, Viva! 2013
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
Metamorfozy gwiazd

Maciej Dowbor po raz kolejny zmienił fryzurę!

Teraz wygląda jak brat bliźniak Davida Beckhama!

Marta Cieplak 18 maja 2021 13:30
Maciej Dowbor, Viva! 2013
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Maciej Dowbor jest jednym z nielicznych mężczyzn w polskim show-biznesie z długimi włosami. Co ciekawe, nie nosi ich zawsze wystylizowanych w ten sposób, ale dużo eksperymentuje. Czasem włosy są zaczesane na gładko we włoskim stylu, czasem związane w koczek, a ostatnio pokazał się w zaplatanych włosach, w których wyglądał zupełnie jak bohater serialu Wikingowie. Teraz znów zaszalał – założył modną w latach 90 opaskę! Taką samą fryzurę nosił na boisku David Beckham! Który z nich waszym zdaniem wygląda lepiej?

Zobacz także: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na zdjęciu z pierwszej randki! Zmienili się?

Maciej Dowbor w nowej fryzurze jak David Beckham

Maciej Dowbor ma długie, sięgające do ramion włosy w kolorze pieprzu z solą, bo są ładnie poprzecinane siwizną. Dzięki temu wygląda bardzo męsko i z charakterem. Po eksperymentach z warkoczykami zdecydował się ujarzmić swoje długie kosmyki w zupełnie nowy sposób – sięgnął po opaskę „z ząbkami”, która była bardzo modnym akcesorium w latach 90. i 2000. To idealne rozwiązanie dla osób aktywnych i uprawiających sport, jak Maciej Dowbor. Włosy nie wpadają do oczu, bo są pod kontrolą.

Dowbor wrzucił na swoje konto na Instagramie zdjęcie w opasce, a obok pokazał zdjęcie Davida Beckhama w identycznej fryzurze. Tym samym dowiódł, że zna się na stylizacjach gwiazd!

(...) w związku z nieustającymi zarzutami pod moim adresem, że niby używam damskiej opaski do włosów, chciałbym zauważyć, że David też taką nosił... kiedyś. A ponieważ najłatwiej iść z trendami kiedy są na czasie .... ja będę w kontrze i zacząłem się nosić w opasce na Beckhama... kiedy to już PRZESTAŁO być modne.😂😂😂 I kto mi zabroni?!😜 

Zobacz także: Maciej Dowbor podzielił się z fanami zdjęciem z młodszym bratem

Fani natychmiast zaczęli porównywać małżeństwo Maćka Dowbora i Joanny Koroniewskiej do Davida i Victorii. 

Ja tam wolę Was jako Chandlera i Monicę 🥰 niż sztywniackich Beckhamów

Asia o niebo ładniejsza 🥰🥰

Fakt jest faktem, że kiedyś widząc zdjęcia Beckhama wyrwało mi się: o Dowbor! 😂

Naszym zdaniem Maciek Dowbor wygląda świetnie w nowej fryzurze. I czekamy na jej kolejne warianty. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.