Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, VIVA! 2010
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na zdjęciu z pierwszej randki! Zmienili się?

Fotografia już stała się hitem sieci!

Gabriela Czernecka 13 lutego 2021 15:12
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, VIVA! 2010
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor podzielili się z fanami fotografią ze swojej pierwszej randki. Para zestawiła zdjęcie z aktualnym i fani nie mają wątpliwości, że ich miłość kwitnie. Zobaczcie sami!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na zdjęciu z pierwszej randki 

Tworzą jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor poznali się na planie M jak miłość. Ona wcielała się w jedną z głównych postaci, serialową Małgosię Mostowiak. On miał przeprowadzić wywiady z bohaterami popularnej produkcji i zrobić program o kulisach serialu. ,,20 lat minęło od pierwszego odcinka „M jak miłość”. Co mnie obchodzi ten serial, to nie jest mój serial, ale zmienił sporo w naszym życiu. Pewnie gdybyśmy się nie poznali na planie, nie mielibyśmy okazji tak rozwinąć tej znajomości", powiedział w trakcie programu „Domówka u Dowborów”. 

„Pojechałem na zdjęcia, nagrywać kulisy „M jak miłość". Byłem na zdjęciach, nagrywałem ze wszystkimi aktorkami. Powiedzieli, że muszę z tą nagrywać, bo gra jedną z głównych postaci. „Z tą wieśniarą to ja nie chcę". Miałaś wsiowe zdjęcie", wspominał Maciej Dowbor przed laty w wywiadzie dla magazynu VIVA!.  ,,Jestem aktorką, ja się wcielam w postać!", skomentowała wypowiedź męża Joanna Koroniewska. W trakcie rozmowy, na którą dziennikarz przyszedł spóźniony, wyszło na jaw, że mieli wcześniej wiele możliwości do spotkania, ale los zdecydował inaczej.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, VIVA! 2010
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

,,Przyjechałem na zdjęcia tak, jak byłem umówiony. Siedziała tam taka naburmuszona blondyna wieśniara, czyli ty. I mówi do mnie: ,,Spóźniłeś się. Długo musimy tu czekać? Dwie godziny tu już czekam", kontynuował dziennikarz. ,,Naburmuszona wieśniara? Jesteś jedynym dziennikarzem w historii, na którego poczekałam dwie godziny!", odparła aktorka. Ten pierwszy wywiad trwał ponad dwie godziny.  

Od samego początku połączyła ich wyjątkowa więź.  Okazało się, że oboje pochodzą z Torunia. Ale nie było wtedy jednak mowy o związku – oboje mieli wtedy innych partnerów. „Każde z nas przeżywało wtedy kryzysowe sytuacje. Właściwie powinniśmy się już z tych związków wycofać, ale oboje czuliśmy lęk przed ostatecznymi rozwiązaniami. Może dlatego, że nie mieliśmy zaplecza w dużych rodzinach, które by nas pocieszyły”, wyjaśniła w jednym z wywiadów Joanna Koroniewska. Oboje mieli wtedy po 24 lata i  nie mogli o sobie zapomnieć. Tak narodziła się między nimi miłość. 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, VIVA! 2010
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Teraz para z okazji nadchodzących Walentynek postanowiła podzielić się z fanami fotografią, która ma dla nich wyjątkowe znaczenie. Para dodała dwa zdjęcia - na pierwszym widzimy aktualną fotografię pary, a na drugim zdjęcie z ich pierwszej randki! „Prawda, że się nie zmieniliśmy?! Kliknij w drugą fotkę. A może nam zazdrościcie? Kto z Was ma chociaz zdjecie z pierwszego spotkania swojej drugiej połowy?!? My mamy znacznie wiecej! Mamy film, w ktorym widze jak sie „On” wstydzi, peszy i robi głupie miny… Bo przecież nie ja”, napisała pod zdjęciem Joanna Koroniewska.

Fani są zachwyceni zestawieniem zdjęć pary. W końcu nieczęsto zdarza się, że para robi sobie zdjęcia a pierwszej randce. Widać, że ich miłość kwitnie! Zobaczcie sami.  

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, VIVA! 2010
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?