Maciej Dowbor, Viva! 2013
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Dowbor podzielił się z fanami zdjęciem z młodszym bratem

Są do siebie podobni?

Redakcja VIVA! 20 listopada 2020 16:51
Maciej Dowbor, Viva! 2013
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Maciej Dowbor zaskoczył swoich fanów! Dziennikarz zamieścił na Instagramie wspólne zdjęcie z bratem. Większość internautów nie zdawała sobie sprawy, że ma rodzeństwo! „To ty masz brata?”, zaskoczeni dopytywali w komentarzach. Kim jest brat Macieja Dowbora? Czy są do siebie podobni?

Maciej Dowbor na wspólnym zdjęciu z bratem

Dziennikarz opublikował wspólne zdjęcie z młodszym bratem, Pawłem. Fani Macieja Dowbora nie zdawali sobie sprawy, że ma on rodzeństwo. Prezenter jest synem dziennikarki, Katarzyny Dowbor i profesora nauk matematycznych, Piotra Dowbora. Jako mały chłopiec przeżył rozwód rodziców. Został pod opieką taty, z którym przeprowadził się do Niemiec, gdzie ojciec otrzymał kontrakt na uczelni w Paderborn.

„Każde dziecko chciałoby zaznać matczynej czułości, pewnie mi tego brakowało. Ale nie nudziłem się, bo tata ułożył sobie życie, pojawiło się na świecie dwóch moich braci i siostra”, mówił w jednym z wywiadów dla Twojego Stylu. Po powrocie do kraju rozpoczął nowe życie i wypracował z mamą dobre relacje.

„Moja przeprowadzka wtedy, to była dla nas druga szansa na relację matki i syna. (…) Nasze stosunki są dobre. (…) Muszę przyznać, że wiele się od mamy nauczyłem, to mi pomogło zwłaszcza w telewizji. Show must go on. Podziwiam mamę, że mimo życiowych zawirowań zachowała klasę”, dodawał w wywiadzie.

W 1999 roku na świat przyszła jego przyrodnia sistra , Marysia. O pozostałej trójce rodzeństwa fani Macieja Dowbora nie wiedzieli zbyt wiele. Dlatego kiedy na Instagramie pojawiło się jego wspólne zdjęcie z bratem, byli nieco zaskoczeni.

„W odwiedzinach u młodszego braciszka. Czy jesteśmy do siebie podobni?! Sam nie wiem. Pomyśleć, że całe dzieciństwo laliśmy się po gębach jak pionierzy wczesnego MMA. Pozdrowienia z Torunia - naszego uroczego miasta rodzinnego”, napisał na Instagramie Maciej Dowbor.

,,To Ty masz brata? Ale widzę podobieństwo! Obu Wam dobrze z oczu patrzy. Pozdrawiam serdecznie", ,,Brat!?! Może troszeczkę podobni…", ,,Podobni", odpisywali fani. 
 

Kim jest brat Macieja Dowbora, Paweł? 

Paweł Dowbor związał swoją przyszłość z branżą gastronomiczną. W Toruniu prowadzi dwie włoskie restauracje. Widać, że praca jest jego pasją. A prywatnie jest szczęśliwym mężem i tatą dwójki pociech! 

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.