Katarzyna Zielińska, VIVA! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
ze świata urody

Katarzyna Zielińska zachwyca bez makijażu!

Jaki jest sekret jej promiennej cery?

Redakcja VIVA! 1 lipca 2021 19:30
Katarzyna Zielińska, VIVA! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Kasia Zielińska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Fani cenią nie tylko jej talent, ale też poczucie humoru. Nie dziwi więc, że jej zabawne posty na Instagramie są tak popularne, a profil gwiazdy, który obserwuje już ponad  490 tysięcy obserwatorów pokazuje dystans, który gwiazda ma do siebie. Kasia chętnie postuje naturalne zdjęcia. Możemy ją też zobaczyć bez makijażu. Ostatnio opublikowała zdjęcie, do którego dodała zabawny opis. Czyżby komuś mniej podobała się bez makijażu?

Zobacz także: Kasia Zielińska zadebiutowała w nowej fryzurze!

Kasia Zielińska pokazała się bez makijażu!

Gwiazda wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym nie ma makijażu, a jej włosy są w lekkim nieładzie. Taki look jest doskonały na lato, a Kasia wygląda promiennie i młodo. Jednak nie każdemu podoba się taka odsłona gwiazdy. W opisie do zdjęcia aktorka napisała:

Przed chwilą usłyszałam od Pana, że lepiej wyglądam w telewizji

Jak się okazuje naturalny look nie każdemu przypadł do gustu! Naszym zdaniem to właśnie te naturalne zdjęcia Kasi najlepiej wydobywają piękno aktorki.

Kasia Zielińska zdradza, jakiego podkładu używa latem

Latem aktorka stawia na naturalny look. Jeśli już używa podkładu, to nie maluje oczu i wygląda bardzo dziewczęco. Jaki podkład gwiazda poleca na upalne dni? Wizażystka doradziła jej podkład Max Factor i jak się okazuje Zielińska jest z niego bardzo zadowolona: „Jeśli mam wam radzić i polecić coś superanckiego z letniego make upu to na pewno jest to podkład. Latem to trudny wybór. Podkład, który doradziła mi Eryczka jest delikatny, nie tworzy grubej warstwy na skórze, twarz jest fajnie nawilżona dzięki mleczku kokosowemu. Bardzo go lubię. Stosuje na co dzień jak i w teatrze. Jest do każdego rodzaju skóry”. 

A jaki jest Wasz ulubiony kosmetyk do makijażu na lato? Czy podobnie jak Kasia, stawiacie na  podkład?

Zobacz także: 24h godziny z Gwiazdą, czyli sprawdzamy, jak wygląda dzień Katarzyny Zielińskiej! 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.