Katarzyna Zielińska, VIVA! wrzesień 2011
Fot. Piotr Porębski/Metaluna
O tym się mówi

Katarzyna Zielińska pokazała swoje niezwykle zgrabne nogi!

Pozuje w samym T-Shircie!

Redakcja VIVA! 8 stycznia 2021 16:30
Katarzyna Zielińska, VIVA! wrzesień 2011
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

Katarzyna Zielińska to aktorka, która od lat słynie z poczucia humoru i dystansu do swojego wyglądu. Nie ma problemu z pokazywaniem swoich zdjęć z przeszłości, jej posty na Tik Toku cieszą się ogromnym powodzeniem. Aktorka jest bardzo aktywna w social mediach, tym bardziej w dobie pandemii kiedy ilość obowiązków zawodowych wśród artystów, jest wyraźnie ograniczona. Obecnie Katarzyna Zielińska przebywa wraz z rodziną na wakacjach. Gwiazdy uciekają z Polski i wypoczywają na egzotycznych wyspach.

Kasia Zielińska pokazała swoje zgrabne nogi w 2021

Nie jest to żadną tajemnicą, że Kasia Zielińska trenuje i uprawia sport, stosuje również zdrową dietę. Sama z przyjemnością przygotowuje posiłki w domu, dla siebie i swoich bliskich. Nie ma w tym zatem zaskoczenia, że jej ciało wygląda naprawdę świetnie. A aktorka z wielką przyjemnością pokazuje je na zdjęciach. Jak komentują zdjęcie jej fani?

Wiecznie młoda Kasia

Piękne nogi 👍

Śliczna Pani jest

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.