Katarzyna Zielińska, VIVA! wrzesień 2011
Fot. Piotr Porębski/Metaluna
O tym się mówi

Katarzyna Zielińska pokazała swoje niezwykle zgrabne nogi!

Pozuje w samym T-Shircie!

Redakcja VIVA! 8 stycznia 2021 16:30
Katarzyna Zielińska, VIVA! wrzesień 2011
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

Katarzyna Zielińska to aktorka, która od lat słynie z poczucia humoru i dystansu do swojego wyglądu. Nie ma problemu z pokazywaniem swoich zdjęć z przeszłości, jej posty na Tik Toku cieszą się ogromnym powodzeniem. Aktorka jest bardzo aktywna w social mediach, tym bardziej w dobie pandemii kiedy ilość obowiązków zawodowych wśród artystów, jest wyraźnie ograniczona. Obecnie Katarzyna Zielińska przebywa wraz z rodziną na wakacjach. Gwiazdy uciekają z Polski i wypoczywają na egzotycznych wyspach.

Kasia Zielińska pokazała swoje zgrabne nogi w 2021

Nie jest to żadną tajemnicą, że Kasia Zielińska trenuje i uprawia sport, stosuje również zdrową dietę. Sama z przyjemnością przygotowuje posiłki w domu, dla siebie i swoich bliskich. Nie ma w tym zatem zaskoczenia, że jej ciało wygląda naprawdę świetnie. A aktorka z wielką przyjemnością pokazuje je na zdjęciach. Jak komentują zdjęcie jej fani?

Wiecznie młoda Kasia

Piękne nogi 👍

Śliczna Pani jest

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.