Katarzyna Zielińska, VIVA! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Metamorfozy gwiazd

Kasia Zielińska zadebiutowała w nowej fryzurze!

Jak teraz wygląda?

Marta Cieplak 16 czerwca 2021 14:30
Katarzyna Zielińska, VIVA! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Kasia Zielińska przez lata przyzwyczaiła nas do bardzo krótkich włosów i często szalonych uczesań. Potem, w czasie pandemii, głównie nosiła je związane w kok na czubku głowy albo z szerokimi opaskami. To skutecznie odwracało uwagę od ich długości. A okazało się, że urosły znacząco! Efekt można było zobaczyć na otwarciu pierwszego w Polsce sklepu Half Price. Jak Katarzyna Zielińska wygląda w nowej fryzurze?

Zobacz także: Najmodniejsze letnie stylizacje gwiazd na otwarciu sklepu Half Price w Warszawie!

Katarzyna Zielińska w długich włosach

15 czerwca w Warszawie odbyło się otwarcie pierwszego sklepu maki Half Price. Na imprezie inauguracyjnej pojawiły się największe polskie gwiazdy, w tym właśnie Katarzyna Zielińska, która przyszła w efektownym żółtym garniturze oversizw. Jednak to nie jej stylizacja z gołym brzuchem przykuła naszą uwagę, ale nowa fryzura gwiazdy. Aktorka zadebiutowała w długich włosach sięgających za ramiona ułożonych w efektowne fale. To się nazywa wejście!

Zobacz także: 24h godziny z Gwiazdą, czyli sprawdzamy, jak wygląda dzień Katarzyny Zielińskiej! 

gwiazdy na otwarciu sklepu Half Price stylizacje Katarzyna Zielinska
Fot. Jacek Kurnikowski/Akpa

Musimy przyznać, że wygląda w nich fantastycznie! Dlaczego tak długo je ukrywała? Może czekała na moment, w którym zrobi efekt wow?

Jesteśmy przekonani, że było warto! I choć niektórzy fani komentują, że najpiękniej Kasia Zielińska wygląda w krótkich włosach, to my już nie możemy się doczekać jakie jeszcze fryzury wyczaruje przy tej długości. Nowe uczesanie podkreśliło karnację aktorki i dodatkowo optycznie wyszczupliło nie tylko twarz, ale i całą sylwetkę.

Zobacz także: Katarzyna Zielińska podzieliła się intymnym zdjęciem z czasu ciąży: „Płakałam, czekając na dobre wieści”

A Wy wolicie Kasię Zielińską w długich czy jednak krótkich włosach?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.