Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Julia Wieniawa zachwyciła makijażem na premierze serialu Zawsze warto

Make-up w stylu glow sprawił, że wyglądała doskonale!

Marta Cieplak 2 września 2019 21:00
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Julia Wieniawa, mimo swojego młodego wieku, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego show-biznesu! 4 września w Polsacie będzie mona obejrzeć pierwszy odcinek nowego serialu Zawsze warto, w którym aktorka gra jedną z głównych ról. Dlatego nie mogło zabraknąć jej na oficjalnej premierze produkcji. Nas zachwyciła nie tylko jej nietypowa stylizacja, ale także makijaż w wersji glow!

Julia Wieniawa na premierze serialu Zawsze warto

Julia na tę okazję wybrała jeansowe spodnie z wysokim stanem, golf od polskiej marki Misbhv, buty na przezroczystym obcasie i efektowną, różową torebkę od Chanel. I to chyba do niej dopasowany został delikatny makijaż oczu 21-latki! Wyczarowała go makijażystka gwiazd, Marta Iwańska, znana lepiej jako Dr MakeUp. Kolorowy cień na powiekach to ukłon w stronę nadchodzącego sezonu jesień/zima 2019, w którym wyraziste kolory oczu będą nadal na topie! Nas zachwyciło to, w jaki sposób Dr MakeUp nałożyła kosmetyk – nie na całych powiekach, ale w wewnętrznych kącikach oczu. Dzięki temu całość wygląda zdecydowanie ciekawiej!

Julia Wieniawa makijaż na premierze Zawsze warto
Fot. Instagram@juliawieniawa

Do tego makijażystka dodała muśnięcie bronzerem oraz sporą dawkę rozświetlacza na kościach policzkowych i skroniach – ten trik sprawia, ze twarz wygląda na wypoczętą. I jest także bardzo trendy! Całości dopełnił jasny błyszczyk (także hit z pokazów na jesień i zimę) i ciemny manicure. Naszym zdaniem to jeden z ciekawszych looków, na jakie zdecydowała się ostatnio Julia Wieniawa. A Wam jak się podoba?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!