DOMY GWIAZD

Julia Wieniawa jest młoda i nowoczesna. A jej mieszkanie? To wnętrze z duszą...

Zobacz, jak mieszka gwiazda!

Rafał Kowalski 30 marca 2019 17:59

Minął już rok odkąd Julia Wieniawa podzieliła się informacją, że kupiła sobie mieszkanie. Warszawski apartament gwiazdy jest naprawdę pięknie urządzony, ale ostateczny efekt kosztował młodą aktorkę mnóstwo pracy. Jak mieszka Julia Wieniawa?

Zdjęcia mieszkania Julii Wieniawy

Nie trzeba długo szukać, by dowiedzieć się, w jakim stylu zostało urządzone gniazdko ukochanej Barona z Afromental. Julia Wieniawa publikuje bowiem regularnie na Instagramie kolejne zdjęcie, które wykonane są w jej czterech ścianach… 

Czy aktorka projektowała wnętrze sama? Okazuje się, że nie. „Inspirowałam się trochę paryskim stylem, trochę skandynawskim… Bardzo różnym. Mam np. przepiękną welurową turkusową kanapę i turkusowe ściany, a reszta jest bardzo klasyczna i bardzo minimalistyczna. […] Mam projektantkę Marysię, która mi pomagała. Ale też wiele pozmieniałam, bo ja jestem trochę taka Zosia-Samosia. Wiele rzeczy chciałam mieć po swojemu, więc to jest trochę taki projekt mieszany”, mówiła 20-latka kilka miesięcy temu w rozmowie z Jastrząb Post.

Wielu fanów zastanawia się jednak, czy gwiazda faktycznie mieszka w domu ze zdjęć. Skąd ta niepewność? Paparazzi wykonali Julii kilka zdjęć, na których gwiazda wraz ze swoimi walizkami jest pod mieszkaniem swojego nowego ukochanego - Barona. Część osób wydedukowała, że aktorka wprowadziła się do muzyka. Nam jednak wydaje się, że 20-latka miała ze sobą walizkę, ponieważ zdjęcia były wykonane na chwilę przed urlopem. Jaka jest jednak prawda? Tego się na razie nie dowiemy.

Jeśli lubicie meble w stylu retro, kolor złoty i minimaliz, to mieszkanie Julii Wieniawy się Wam spodoba! Zobacz zdjęcia w naszej galerii.

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Mołek o pięknym, ale i trudnym macierzyństwie, a także Katarzyna Grochola z mężem o swoim tajnym ślubie…