Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
o tym SIĘ MÓWI

Koszmar w domu Julii Wieniawy. Zawalony sufit, zalana kuchnia...

Julia Wieniawa przeżyła dramatyczne chwile...

Gabriela Czernecka 28 czerwca 2021 09:56
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Julia Wieniawa ma za sobą trudne chwile. Jeszcze niedawno cieszyła się swoim nowym luksusowym mieszkaniem, chętnie dzieląc się z fanami relacją etapu jego wykończenia. Niestety w jej mieszkaniu doszło do awarii. Zawalił się kawałek sufitu. Zniszczenia są ogromne…

Mieszkanie Julii Wieniawy zalane

Julia Wieniawa niedawno zakupiła dwupoziomowe mieszkanie w Warszawie. Jak podaje Super Express, apartament wart jest około 2 milionów złotych. Luksusowa wanna obita marmurem, spektakularna garderoba czy drogie kamienie na ścianach, a całość ozdobiona elementami ze złota naprawdę robi ogromne wrażenie. Jeszcze w styczniu wprowadzała do mieszkania drobne zmiany. Niestety aktorka nie miała okazji zbyt długo cieszyć się nowym mieszkaniem. Doszło w nim w piątek do drastycznych scen.

Zobacz:  Julia Wieniawa wprowadziła się do apartamentu za 2 miliony i pokazała garderobę!

Julia Wieniawa zamieściła na swoim Instagramie wstrząsającą relację. Okazało się, że w jej luksusowym apartamencie w Warszawie oderwał się spory kawałek sufitu. Na szczęście Julii Wieniawie nic się stało. Co było przyczyną zawalenia stropu? „Żeby życie miało smaczek: raz na wozie, raz pod wozem. I czasem trzeba zrobić dziurę w suficie”, relacjonowała Julia Wieniawa. 

Dramat Julii Wieniawy. Oberwany sufit, zalana kuchnia

Co stało za obsunięciem się sufitu? Okazuje się, że problemem była awaria klimatyzacji, która sprawiła szkody także w kuchni: „Nie ma to jak zalana kuchnia, bo sp...ła mi się klimatyzacja akurat w najbardziej upalne i duszne dni…”, pisze na Instagramie. 

zobacz także: Julia Wieniawa pokazała kuchnię w swoim nowym apartamencie! Wygląda bardzo luksusowo!

Niestety, kuchnia Julii Wieniawy będzie wymagała teraz  ponownego remontu. Naprawie poddana zostanie także klimatyzacja: „A dopiero co cieszyłam się skończonym remontem. Ahhhh”, zakończyła relację aktorka. Pozostaje nam życzyć gwieździe, by jak najszybciej uporała się z naprawami i by znów mogła cieszyć się mieszkaniem, o jakim marzyła! 

Zalane mieszkanie Julii WIeniawy
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.