julia-wieniawa-mieszkanie-remont-6julia-wieniawa-mieszkanie-remont-11
Fot. Instagram: @juliawieniawa
Domy gwiazd

Julia Wieniawa pokazała kuchnię w swoim nowym apartamencie!

Wygląda bardzo luksusowo!

Aleksandra Frankowska 22 grudnia 2020 14:27
julia-wieniawa-mieszkanie-remont-6julia-wieniawa-mieszkanie-remont-11
Fot. Instagram: @juliawieniawa

Remont w nowym, warszawskim apartamencie Julii Wieniawy idzie pełną parą. Już niedługo aktorka będzie mogła się do niego wprowadzić, a póki co, pochwaliła się na Instagramie montażem kuchni. Dominujące w niej kolory sprawiają, że wnętrze wygląda bardzo luksusowo!

Julia Wieniawa kupiła ogromny penthouse w Warszawie

Julia Wieniawa nie może narzekać na swój rozwój kariery. Mimo pandemii, w tym roku otworzyła swoją markę kosmetyczną i wciąż jest angażowana do ogromnych kampanii reklamowych, jak ta z marką Apart. W tym roku gwiazda kupiła również kolejne mieszkanie w Warszawie. Tym razem jest to ogromny apartament, gdzie taras w stylu dżungli urządzi jej sam Marcin Tyszka.

Wieniawa pokazala kuchnie
Fot. Instagram

Julia Wieniawa pokazała kuchnię

Wart 2 miliony apartament Wieniawy jest w trakcie generalnego remontu. Wczoraj aktorka pokazała, jak ekipa montuje jej kuchnię. Na zdjęciach, które Wieniawa udostępniła na swoim Instagramie widać ogromny, złoty okap, jasne szafki, blado różowe ściany oraz złote zdobienia, które wydobywają z wnętrza luksusowy charakter. Całość dopełniają drewniane elementy.

Kuchnia będzie piękna! – wyznała wyraźnie zachwycona aktorka. 

Wieniawa pokazala kuchnie
Fot. Instagram

Wieniawa pokazala kuchnie
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?