O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa spotkała się z nową dziewczyną Antka Królikowskiego...

Która bardziej zachwyciła na festiwalu „Mastercard OFF CAMERA”?

Rafał Kowalski 27 kwietnia 2019 12:58

Dokładnie wczoraj odbyła się gala otwierająca tegoroczny festiwal MasterCard Off Camera. To już dwunasta edycja tego święta niezależnego kina, które znów ma miejsce w Krakowie. Podczas pierwszego dnia imprezy gości zabawiał Marcin Prokop, na ekranie wyświetlono film Vox Lux z Natalie Portman, a na publiczności zasiadła plejada gwiazd. W tym Julia Wieniawa oraz Antoni Królikowski z nową dziewczyną…

Julia Wieniawa na MasterCard Off Camera 2019. Nieplanowane spotkanie…

Główne zainteresowanie obserwatorów wczorajszego otwarcia krakowskiego festiwalu miało skupiać się na projekcji filmu, jednak przez jedno wydarzenie, przez chwilę rozmowy o kinie musiały ustąpić wątkom show-biznesowym. Mianowicie, na jednej gali spotkali się Julia Wieniawa i jej były ukochany Antek Królikowski. Co więcej, aktor był obecny na festiwalu ze swoją nową dziewczyną, Kasią Dąbrowską.

Niestety nie wiadomo, czy młoda aktorka przywitała się w ogóle z Antkiem i Kasią, jednak Ci, którzy byli na miejscu opisali całe zajście jako dość niezręczne. Tym bardziej, że Antoni Królikowski wcale nie krył się z uczuciem do nowej partnerki. Ciągle ją czule przytulał i łapał za rękę. Julia Wieniawa była na imprezie sama – gwiazda postanowiła nie pokazywać się zbyt często publicznie z Baronem z Afromental, z którym spotyka się od kilku tygodni.

Internauci toczyli też zażartą dyskusję na temat tego, która z pań lepiej wyglądała. Julia Wieniawa jak zwykle olśniła idealną, ale i odważną stylizacją, na którą składała się błękitna sukienka z głębokim dekoltem i złota torebka, z kolei Kasia Dąbrowska wyglądała bardzo skromnie. Co nie znaczy, że biała,długa sukienka i czarna ramoneska była gorszym wyborem. Trudno jednak nie zauważyć gołym okiem, że Julia i Kasia są z zupełnie różnych modowych światów. Który jest Wam bliższy? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.