Gwiazdy Polsat Superhit Festiwal
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM, Piotr Porębski
ZE ŚWIATA MUZYKI

Rodowicz, Szpak, Chylińska... Ponad 40 gwiazd wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal 2019!

Kto jeszcze? Znamy też ceny biletów

Rafał Kowalski 24 kwietnia 2019 21:51
Gwiazdy Polsat Superhit Festiwal
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM, Piotr Porębski

Ostatni weekend maja będzie wyjątkowy dla fanów polskiej muzyki. Na legendarnej scenie Opery Leśnej w Sopocie odbędzie się bowiem piąta już edycja Polsat SuperHit Festiwal. Impreza przyciągnie na pewno tłumy na publiczności, ale przed mikrofonami będzie całkiem tłoczno… Poznajcie prawie 40 gwiazd, które wystąpią ze swoimi najlepszymi piosenkami i skeczami.

Kto zaśpiewana Polsat SuperHit Festiwal 2019?

Dwudziestego czwartego maja, w piątek, impreza rozpocznie się tradycyjnie od Koncertu Platynowego, czyli występu artystów, których single pokryły się w ostatnim czasie platyną. Na scenie zaprezentują się. B.R.O., Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Tulia, Boys, Dżem, IRA, Maciej Maleńczuk, Varius Manx i Kasia Stankiewicz. Kolejną część wieczoru uświetnią dwa jubileusze – 10-lecie Kamila Bednarka i koncert urodzinowy Agnieszki Chylińskiej.

Sobota, 25. maja, to dla sopockiej publiczności prawdziwy przegląd przebojów. O tytuł radiowego hitu roku powalczą wykonawcy, których piosenki były najczęściej puszczane w radiostacjach. Kto zaśpiewa? Agnieszka Adamczewska, Ania Dąbrowska, Brave, C-Bool, Enej, Feel & Lanberry, Gromee feat Jasper Jenset, Gromee feat Lukas Meijer, Grzegorz Hyży, Komodo, Margaret, Marta Gałuszewska, Michał Szczygieł, Mrozu, Paweł Domagała, Sarsa, Sławomir i chór Sound’n’Grace. To jednak nie koniec sobotnich atrakcji – na deser organizatorzy zostawili występ Zenka Martyniuka, który zaśpiewa w ramach koncertu Wierzę w miłość.

Ostatni dzień (26 maja, niedziela) to oczywiście kabareton. Rozśmieszać publiczność będą w tym roku: Piotr Bałtroczyk, Marcin Wójcik, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Smile, Marcin Daniec, Jerzy Kryszak, Pan Li oraz Mariusz Kałamaga.

Ile kosztują bilety na Polsat SuperHit Festiwal?

Tegoroczna edycja festiwalu już za równy miesiąc, ale sprzedaż wejściówek do Opery Leśnej dopiero ruszyła. Na bilet będzie mógł pozwolić sobie każdy. Ceny zaczynają się bowiem już od 90 złotych za udział w jednym festiwalowym dniu. Dla tych, którzy chcą siedzieć w najlepszym miejscu, przewidziano specjalną ofertę – idealna widoczność warta jest według organizatorów 800 złotych.

Widzimy się z Wami przed telewizorami? 

Bednarek

Sylwester w Zakopanem z TVP: Zenon Martyniuk
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!