Wszystko przez.. nadmiar obowiązków aktorki

Gabriela Czernecka 30 sierpnia 2018 16:55

Julia Wieniawa-Narkiewicz i Antoni Królikowski są razem od ponad roku. Młodzi, piękni i piekielnie zdolni. Nic dziwnego, że szybko zostali okrzyknięci jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Jak podaje jeden z tabloidów, para przechodzi jednak ostatnio trudne chwile. Podobno zakochani nie najlepiej się dogadują, a powodem ich kłótni jest… nadmiar pracy młodej aktorki. Czyżby para przeżywała kryzys?

Historia miłości: Julia Wieniawa i Antoni Królikowski

Julia Wieniawa i Antoni Królikowskim po raz pierwszy pojawili się razem na czerwonym dywanie pod koniec stycznia 2017 roku na rozdaniu Telekamer. Wówczas wszyscy zachwycali się piękną partnerką Antoniego Królikowskiego, ale para nie potwierdzała, czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Szybko zaczęto jednak interesować się tym, kim jest Julia Wieniawa i jak udało się jej zaistnieć w show-biznesie. Choć wielu początkowo mówiło, że to zasługa Antka, Julia ma na swoim koncie, jak na dziewiętnastolatkę, całkiem niezły dorobek artystyczny. 

Jej pasją jest taniec, ale na scenie zaistniała jako aktorka. Występowała w Teatrze Roma i Amfiteatrze Parku Sowińskiego. Szerszej publiczności dała się poznać dzięki udziałowi w serialu Rodzinka.pl. Na koncie ma także inne serialowe role, zagrała także w filmie Patryka Vegi Kobiety mafii. Świetnie radzi sobie także jako piosenkarka - w 2015 roku wypuściła singiel Co Mi Jest.  W grudniu 2016 roku na rynku pokazał się kolejny utwór Na zawsze

Dziś Antoni Królikowski i Julia Wieniawa często pojawiają się razem na czerwonym dywanie. Rzadko wypowiadają się na swój temat w mediach, ale gdy to robią, zawsze o drugiej połówce mówią w samych superlatywach! „Rozpiera mnie duma, gdy obserwuję, jak ta młoda i piękna dziewczyna się rozwija. Nagrywa płytę, gra w serialu, kręci filmy. To doświadczenie jest bardzo wzbogacające i jeśli przejdzie się taką drogę jak ona, to będzie miało się twardą skórę w przyszłości”, mówił zachwycony Antek o Julii w jednym z wywiadów.

„Miałam wcześniej różne przejścia z chłopcami nie z show-biznesu. Rozumiemy się z Antkiem, bo mamy podobne problemy, których nie mają ludzie spoza showbiznesu,  które im wydają się błahe i płytkie. A to nie do końca tak jest. I na tym polu bardzo się rozumiemy”, mówiła Julia Wieniawa o ukochanym. 

Kryzys w związku Wieniawy i Królikowskiego

Zakochani wydają się parą idealną, ale jak podaje jeden z tabloidów, w idealnym związku pary pojawiły się pierwsze kryzysy. Jak podaje Fakt, Antoni Królikowski ma żal do ukochanej, że ta nie ma dla niego zbyt wiele czasu: „Antek żali się znajomym, że Julka nie ma dla niego czasu i nie chce z nim zamieszkać. On bardzo ją kocha i nie chce jej stracić, ale czuje, że wymyka mu się z rąk”, czytamy. 

Faktycznie, Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najbardziej rozrywanych gwiazd. Co rusz pojawia się na czerwonym dywanie -  promuje znaną markę butów i lakierów do paznokci, jest także twarzą L’Oreal Paris. Wygląda na to, że rok 2018 jest dla młodej aktorki wyjątkowo pracowity! Nic więc dziwnego, że dla ukochanego ma odrobinę mniej czasu... 

Według Faktu Julia nie do końca rozumie, dlaczego przeszkadza to jej ukochanemu. „Nie rozumie tych pretensji. Chce jak najlepiej wykorzystać swoje pięć minut i oczekuje od Królikowskiego zrozumienia”, czytamy.

Mówi się, że problemy w związku Julii i Antka to wina.. zbyt dużej różnicy wieku między ukochanymi. Wieniawa jest młodsza od partnera o dziewięć lat. Możliwe więc, że zakochani inaczej patrzą na pewne sprawy, ale czy tak błaha sprawa doprowadzi do rozpadu związku pary? Mamy nadzieję, że nie!   

1/7
Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Copyright @Instagram @juliawieniawa
1/7

Julia Wieniawa-Narkiewicz i Antoni Królikowski są razem od ponad roku. Młodzi, piękni i piekielnie zdolni. Nic dziwnego, że szybko zostali okrzyknięci jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie.

2/7
Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Copyright @Instagram @juliawieniawa
2/7

Jak podaje jeden z tabloidów, para przechodzi jednak ostatnio trudne chwile. Podobno zakochani nie najlepiej się dogadują, a powodem ich kłótni jest… nadmiar pracy młodej aktorki.

3/7
Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Copyright @Instagram @juliawieniawa
3/7

Julia Wieniawa i Antoni Królikowskim po raz pierwszy pojawili się razem na czerwonym dywanie pod koniec stycznia 2017 roku na rozdaniu Telekamer. Wówczas wszyscy zachwycali się piękną partnerką Antoniego Królikowskiego, ale para nie potwierdzała, czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

4/7
Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Copyright @Instagram @juliawieniawa
4/7

Dziś Antoni Królikowski i Julia Wieniawa często pojawiają się razem na czerwonym dywanie. Rzadko wypowiadają się na swój temat w mediach, ale gdy to robią, zawsze o drugiej połówce mówią w samych superlatywach!

5/7
Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Copyright @Instagram @juliawieniawa
5/7

Para rzadko dzieli się w sieci wspólnymi zdjęciami, ale od czasu do czasu, specjalnie dla swoich fanów, robią wyjątek!

6/7
Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Copyright @Instagram @juliawieniawa
6/7

Obecnie mówi się o kryzysie w związku pary. Ci, zdają się jednak tym kompletnie nie przejmować!

7/7
Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Copyright @Instagram @juliawieniawa
7/7

Myślicie, że para stanie niebawem na ślubnym kobiercu?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.