Jennifer Lopez
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Jennifer Lopez na jednym zdjęciu z córką i mamą! Wyglądają jak siostry!

Młodość mają zapisaną w genach!

Aleksandra Frankowska 5 maja 2021 15:27
Jennifer Lopez
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez chętnie dzieli się na swoim Instagramie kadrami z prywatnego życia. Tym razem latynoska wokalistka opublikowała zdjęcie z mamą Guadelupe Rodriguez oraz córką Emmą Maribel Anthony. Trzy pokolenia kobiet wyglądają niemal jak siostry, nie wspominając już o urodzie 75-letniej Guadelupe, do której J.Lo jest niezwykle podobna. Z najnowszego zdjęcia Jennifer bije prawdziwa siła kobiet. Artystka, która niedawno rozstała się ze swoim narzeczonym Alexem Rodriguezem wydaje się być w dobrej formie. Para wydając oświadczenie o zakończeniu związku zapewniła, że pozostaje w przyjaźni, również z uwagi na swoje dzieci. Jennifer Lopez, która uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet świata już nie może opędzić się od nowych adoratorów. Gwiazda, która skończyła 50 lat, wygląda zdecydowanie o kilkanaście lat mniej. Jesteśmy przekonani, że niedługo u jej boku pojawi się ktoś wyjątkowy. Tymczasem, gwiazda skupia się na promocji swojej nowej linii kosmetyków, a zdjęcie z mamą i córką to efekt kampanii promocyjnej.

Zobacz też: Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się. Para wydała przejmujące oświadczenie!

Jennifer Lopez pozuje na zdjęciu z mamą i córką

Jennifer Lopez to gwiazda na skalę międzynarodową. Przez lata udało jej się zrobić niesamowitą karierę, a wokół swojego nazwiska zbudowała prawdziwe imperium. Aktualnie najbardziej skupia się na swojej marce kosmetycznej. Jennifer Lopez ma niespożyte pokłady energii i jak sama wyjaśnia, zawdzięcza je swojej mamie, Guadelupe Rodriguez.

Czytaj również: Jennifer Lopez zachwyciła w sukni ślubnej. Wybrała jednak nietypowe buty!

Najnowsze zdjęcie, które opublikowała Jennifer Lopez przedstawia ją, jej mamę oraz córkę Emmę. Zdjęcie jest efektem promocji nowej linii kosmetyków Jennifer, ale przy okazji odzwierciedleniem piękna i siły kobiet, która drzemie w tej rodzinie. 3 pokolenia kobiet zachwycają na wspólnej fotografii. Komplementów, które posypały się pod zdjęciem nie ma końca.

Jak Wam się podoba wyjątkowe zdjęcie tych trzech kobiet? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.