Jennifer Lopez
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Lopez zachwyciła w sukni ślubnej. Wybrała jednak nietypowe buty!

Fani zaskoczeni!

Paulina Filipowicz 2 kwietnia 2021 17:29
Jennifer Lopez
Fot. Getty Images

O Jennifer Lopez jest ostatnio głośno nie tylko dzięki nowym zawodowym projektom i sukcesom, ale również z powodu plotek o rzekomym rozstaniu. Na początku marca amerykańskie media podały informację, iż J.Lo i słynny bejsbolista Alex Rodriguez zerwali zaręczyny. Szokujące doniesienia potwierdzili również inni informatorzy. W odpowiedzi na plotki para dała się sfotografować paparazzim w czułych objęciach. Teraz Jennifer Lopez zapozowała w sukni ślubnej, co jeszcze bardziej rozgrzało spekulacje na temat jej burzliwego związku!

Kylie Jenner już nie jest najlepiej zarabiającą gwiazdą na Instagramie. Kto zajął jej miejsce?

Jennifer Lopez zachwyciła w sukni ślubnej. Wybrała jednak nietypowe buty

Jennifer Lopez to nie tylko uzdolniona piosenkarka, tancerka i aktorka, ale również ikona stylu, która przez lata swojej kariery inspiruje kobiety na całym świecie. Jej kreacje z czerwonych dywanów są zawsze głośno komentowane przez media, a stroje sceniczne przechodzą do historii. Jej modowy gust nie zawodzi nawet wtedy, gdy stawia na luźne i wygodne stylizacje na co dzień. Nic więc dziwnego, że fani nie mogli doczekać się sukni ślubnej Jennifer Lopez, którą miała ubrać na ślub z bejsbolistą Alexem Rodriguez.

Uroczystość ślubna J.Lo i sportowca niestety została odwołana, a w mediach pojawia się coraz więcej plotek o zerwanych zaręczynach. Początkowo zakochani mieli przełożyć wesele ze względu na pandemię, później pojawiły się spekulacje, że jednak może chodzić o poważny kryzys w relacji.

Plotkowano o wspólnej terapii, którą para miała przejść, by ratować związek, o zdradzie ze strony Alexa, a następnie o romansie Jennifer Lopez. Choć spekulacji pojawiło się naprawdę dużo, para nie potwierdziła rozstania, a ostatnio zostali nawet przyłapani na czułościach przez paparazzi.

Madonna opublikowała odważne zdjęcia w wyzywającej bieliźnie!

Narzeczony odwiedził Jennifer na Dominikanie, gdzie nagrywa swój nowy film Shotgun Wedding. Para była widziana podczas czułego uścisku i pocałunku. J.Lo postanowiła nawet podzielić się zdjęciami zza kulis. Gwiazda opublikowała na Instagramie fotografię, na której pozuje w pięknej białej sukni.

Choć początkowo można było pomyśleć, że jest to kreacja na ślub z Alexem Rodriguez, nietypowe obuwie Jennifer zdradziło całą prawdę. Suknia ślubna jest tylko kostiumem do filmu Shotgun Wedding. Trzeba jednak przyznać, że Jennifer Lopez byłaby zjawiskową panną młodą.

Jennifer Lopez
Fot. Instagram @jlo
 
Jennifer Lopez
Fot. Instagram @jlo

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…