Jennifer-Aniston-ma-sobowtora
Fot. East News
O tym się mówi

Jennifer Aniston nawet nie wiedziała, że ma sobowtóra! 

Zobaczcie Amerykankę, która wygląda jak kopia Rachel Green z Przyjaciół!

Redakcja VIVA! 13 lipca 2020 17:30
Jennifer-Aniston-ma-sobowtora
Fot. East News

Jennifer Aniston jest jedną z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorek. I choć regularnie pojawia się w kinowych hitach, to największą sławę przyniosła jej kultowa już rola Rachel Green w serialu Przyjaciele. Fryzura z charakterystycznym cieniowaniem do dziś jest hitem i wiele kobiet prosi o takie właśnie cięcie, mimo, że od premiery sitcomu minęło już 26 lat! Tak właśnie prawdopodobnie było w przypadku jednej z klientek salonu fryzjerskiego należącego do Stephanie Carillo w Orange County. Gdy stylistka opublikowała jej zdjęcie na swoim Instagramie wszyscy myśleli, że to Jennifer Aniston! Rzeczywiście są do siebie bardzo podobne.

Sobowtórka Jennifer Aniston robi furorę na Instagramie

Co ciekawe, klientka salonu ma rudawe włosy, a mimo to podobieństwo jest szokujące. Wygląda jak siostra bliźniaczka znanej aktorki. Pod jej zdjęciami zawsze pojawiają się setki komentarzy, że wygląda jak Jennifer Aniston!

Nie widziałam, że strzyżesz Jennifer Aniston

OMG Jennifer Aniston!

Rachel czy to Ty?, piszą fani pod postem.

Zgadzacie się, że jest podobna?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A ray of sunshine to brighten up your day☀️ #btconeshot2020_reds #btconeshot2020_overallhaircut

A post shared by Orange County Hair Stylist (@modestspotcarrillo) on

Dla porównania zdjęcie Jennifer Aniston:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Great things never came from comfort zones. @jenniferaniston . . . #jenniferaniston #jenaniston #faniston

A post shared by Jennifer Aniston (@jennifer.aniston.fan_) on

Naszym zdaniem rzeczywiście wyglądają jak siostry. A gdyby zmienić jej kolor włosów na blond, to spokojnie mogłaby być sobowtórem Jennifer Aniston! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.