Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS
VIVA! Tylko u nas

Według J.Lo i Jennifer Aniston ten zabieg to recepta na piękno!

Bezbolesny, nieinwazyjny, dający szybkie efekty. Mowa o...

Artykuł sponsorowany 11 marca 2020 10:45
Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

CACI Synergy - nowoczesne urządzenie do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej przestało być wyłącznością gwiazd. Teraz każda z nas może przywrócić młodość swojej twarzy i szyi. Bezboleśnie, bezinwazyjnie i błyskawicznie. A efekty? Spektakularne!

CACI Synergy - ulubiony zabieg gwiazd Hollywood

Jennifer Aniston zapytana o to, z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzysta przyznaje: 

Kocham CACI i terapię czerwonym światłem LED. Powiedziały mi o tym przyjaciółki i makijażystka Gucci Westman. To naprawdę wspaniałe, jak wiele mogą dla nas zrobić nowoczesne technologie!

Aktorka, choć trudno w to uwierzyć, skończyła niedawno 51 lat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Wiernymi fankami tej innowacyjnej technologii są też 50-letnia Jennifer Lopez oraz Madonna, która dawno przekroczyła 60-tkę, a wciąż zachwyca wyglądem. Nie trzeba jednak czekać do ukończenia magicznej granicy wieku, aby zadbać o swoje piękno. Im wcześniej zaczniemy, tym lepiej dla nas. To urządzenie po prostu nie pozwoli nam się zestarzeć. Co naprawdę kryje się pod nazwą CACI Synegry? I najważniejsze: jak działa? Sprawdźcie!

Jak na naszą skórę działa CACI Synergy?

Starzenie się twarzy nie dotyczy tylko skóry. Wraz z upływem czasu degradacji ulegają także mięśnie, tkanka łączna, a nawet kości.

By przywrócić twarzy młodzieńczy kształt musimy działać holistycznie. Potrzebna jest reedukacja mięśni, czyli wzmocnienie tego, na czym opiera się skóra. I to właśnie robi CACI. Nazywamy ją  siłownią dla mięśni, bo to właśnie one podtrzymują wszystkie wyżej położone tkanki naszej twarzy - mówi lekarz medycyny estetycznej Ewa Rybicka.

CACI Synergy wykorzystuje synergię technologii mikroprądów i światła LED. System łączy ultra niskie częstotliwości prądu z technologią pokonującą oporność skóry i opatentowaną strukturą fali cyfrowej. Wszystko po to, aby pełną moc energii mikroprądów dostarczyć głęboko do mięśni. To unikalna i opatentowana technologia, która nie jest dostępna w żadnym innym urządzeniu.

Ku uciesze pacjentów i pacjentek zabieg jest przyjemny i przypomina raczej masaż niż ingerencję medycyny estetycznej. Nie wywołuje bezpośredniego skurczu mięśni - działa na narządy ścięgniste Golgi’ego, które są nazywane „mózgiem mięśnia”. Fenomen i innowacyjność CACI polega na tym, że to jest działanie mikroprądami na mięśnie twarzy i przywracanie ich do pierwotnej aktywności. Tam, gdzie w pewnych partiach twarzy jest nadmierne napięcie – mikroprądy rozluźniają, a tam, gdzie występują oznaki grawitacja i brak jędrności – mikroprądy przywracają napięcie mięśni. Do tego dodajmy czerwone światło LED, które działa przeciwzmarszczkowo i przyspiesza syntezę kolagenu. Efekt - twarz młodnieje w oczach!

CACI Martina
Fot. Materiały prasowe

CACI kontra trudne obszary

Lifting okolicy oka oraz linii żuchwy to dwa najpopularniejsze zabiegi.

Pierwszy - Jowl Lift trwa zaledwie kilkanaście minut, a jego rezultaty są po prostu fenomenalne. Wśród nich znajdują się m.in.: napięcie mięśni twarzy, uniesienie policzków, likwidacja chomiczków czy podwójnego podbródka. Już po jednym zabiegu można praktycznie zapomnieć o prawach grawitacji! Dla pełnego efektu warto jednak wykonać zalecaną serię 10 powtórzeń. 

Podobnie, jak z ćwiczeniami na siłowni - wyrabiamy w naszych mięśniach prawidłowe nawyki i przywracamy im optymalne napięcie. „Ćwiczymy” z CACI dwa razy w tygodniu. Regularność to słowo klucz w przypadku takich zabiegów - tłumaczy dr Rybicka.

Zabieg na okolicę oczu - Eye Revive łączy się natomiast z hydrożelową, chłodzącą maską i dzięki temu działa niesamowicie odświeżająco. Natychmiast „otwiera oko”, likwiduje opuchnięcia i wszelkie problemy z przepływem chłonki. Jeśli więc potrzebujesz błyskawicznego liftingu spojrzenia przed wielkim wyjściem albo imprezą, na której chcesz zrobić wrażenie - wybierz tę opcję. 

CACI Synergy = Młodsza Ty!

Dwa zabiegi, w trakcie których CACI stymuluje całą powierzchnię twarzy oraz szyję i dekolt to Signature Facial Toning oraz Advanced Non Surgical Skin Facial Toning.

Oba łączą mikroprądy z czerwonym i niebieskim światłem LED, mikrodermabrazją i ultradźwiękami.   Zabiegi Signature i Advanced Non-Surgical Skin Facial Toning są czymś więcej niż liftingiem i poprawianiem jędrności skóry - to kompleksowa pielęgnacja zawierająca oczyszczanie (kawitacja lub mikrodermabrazja), nawilżanie, odżywianie i likwidowanie wszelkich stanów zapalnych (niebieskie światło LED). Cera jest po nich rozjaśniona, wygładzona, napięta i zagęszczona, a rysy wyraziste. CACI Synergy to ponad 100 różnych zabiegów w jednym urządzeniu. Warto więc zdać się na specjalistyczną wiedzę lekarza i kosmetologa obsługującego platformę.

dr Ewa Rybicka
Fot. Mat. prasowe

Profesjonalista wie, czego potrzebuje pacjent i potrafi to uzasadnić. W przypadku CACI mówimy raczej o regularnej terapii szytej na miarę niż o jednorazowych zrywach. Tutaj słowo klucz to systematyczność. Ci, którzy spróbowali nie muszą być namawiani na kolejne zabiegi - potwierdza dr Ewa Rybicka z Kliniki Estetica Nova.

Udowodniono, że połączenie mikroprądów o niskiej częstotliwości i światła LED stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, zwiększając ich aktywność do 60%. Zwiększają się także ilość ATP w komórkach do 500% oraz synteza białek w skórze do 73%. Do tego, obserwuje się maksymalizację absorbcji składników odżywczych przez komórki skóry do 43%. To właśnie dzięki temu CACI oprócz działania przeciwstarzeniowego na warstwę mięśniową, stymuluje głęboko skórę do regeneracji i odnowy.

To fenomen. Kiedy zobaczyłam, jak wyglądają moje pacjentki po kilku seansach natychmiast sama poddałam się tej terapii! - przyznaje dr Rybicka.

Takie słowa z ust lekarza, chyba przekonują najbardziej!

Artykuł powstał z udziałem marki Revisage i Kliniki Estetica Nova z Warszawy.

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.