Katarzyna Figura, VIVA! czerwiec 2015, 12/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF
O tym się mówi

Katarzyna Figura na premierę filmu „The End” przyszła z córką!

Jak wygląda dziś 18-letnia córka i czym się zajmuje? Czy poszła w ślady sławnej mamy?

Marta Cieplak 19 sierpnia 2021 15:30
Katarzyna Figura, VIVA! czerwiec 2015, 12/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF

Katarzyna Figura kilka lat temu wyjechała z Warszawy i zamieszkała wraz z córkami w Gdyni. Z dala od imprez i paparazzi odnalazły tam upragniony spokój. Aktorka rzadko publicznie pokazywała się z Koko i Kaszmir na oficjalnych imprezach– widocznie szanowała ich prywatność i decyzję o tym, żeby jednak pozostać w cieniu. Jednak to najwyraźniej zaczyna się zmieniać, bo Katarzyna Figura na premierze filmu The End pojawiła się ze starszą córką, Koko Claire. Jak dziś wygląda osiemnastolatka? Czy jest podobna do mamy?

Jak wygląda Koko Figura?

Katarzyna Figura razem z córkami od lat mieszka w Gdyni. Pracuje w Teatrze Wybrzeże i jako wykładowca w Gdyńskiej Szkole Filmowej. A dziewczyny, dziś już 18-letnia Koko i 16-letnia Kaszmir przede wszystkim skupiają się na nauce i przyjaźniach.

„Dla dzieci zmiana szkoły, klasy, utrata kolegów z ławki to zawsze duże przeżycie i może skończyć się buntem oraz problemami wychowawczymi. Kasia bała się tego, na szczęście dziewczynki okazały się nad wiek dojrzałe”, zapewniał przyjaciel aktorki w rozmowie z tygodnikiem Rewia. Podobno doskonale się uczą, zawarły nowe przyjaźnie i są bardzo szczęśliwe.

Dziewczyny rzadko pozują do zdjęć z mamą – częściej można je zobaczyć na fotografiach na Instagramie niż na oficjalnych imprezach. Ale ostatnio Koko zrobiła wyjątek i pojawiła się z Katarzyną Figurą na premierze filmu The End. Jak dzisiaj wygląda? Czy jest podoba do mamy?

Zobacz także: Droga ku sławie Katarzyny Figury była kręta i pełna skandali. Jak dziś wygląda życie aktorki?

Kasia Fugura z córką Koko na premierze filmu The End
Fot. Euzebiusz Niemiec/AKPA

Koko na tę okazję wybrała beżowy zestaw, który delikatnie odsłaniał jej brzuch, a do tego ciemne buty na płaskiej podeszwie. Uwagę przykuwała jednak najbardziej ciemna burza loków, w której nastolatka wygląda doskonale! Mamy wrażenie, że im jest starsza, tym bardziej podobna do mamy. Jak myślicie?

Zobacz także: Katarzyna Figura szczerze o relacji z synem! Kim jest Aleksander Chmielewski?

Dla porównania poniżej znajdziecie zdjęcie, gdy Koko miała zaledwie kilka lat i wyglądała jak aniołek, a włosy miała zdecydowanie ciemniejsze niż dziś:

Kasia Figura z małą Koko
Fot. Prończyk/AKPA

Jakie Koko ma plany na przyszłość? Na razie nie wiadomo zbyt wiele. Interesuje się jazzem i poezją. Planuje też wyjazd do Stanów Zjednoczonych, a więc ojczyzny swojego ojca Kaia Schoenhalsa, na studia. Czy to się da ze względu na pandemię? Czas pokaże. Jeśli zdecyduje się jednak pozostać w Polsce to mamy nadzieję, że częściej będzie mogli podziwiać ją u boku słynnej mamy! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.