joja jak jeść węglowodany dieta
Fot. FaceToFace/REPORTER
ZE ŚWIATA URODY

Aniołki Victoria's Secret udzielają dietetycznych porad!

Josephine i Jasmine założyły fit Instagram!

Aleksandra Charzewska 4 października 2018 16:29
joja jak jeść węglowodany dieta
Fot. FaceToFace/REPORTER

Josephine Skriver i Jasmine Tookes to zachwycające urodą Aniołki Victoria’s Secret. Ich praca wymaga od nich prowadzenia restrykcyjnego stylu życia. Top modelki codziennie trenują i trzymają właściwą, zdrową dietę. Postanowiły wykorzystać wiedzę, którą zdobyły przez lata pracy jako modelki i założyć fit Instagram – JoJa. Pokazują tam, jakie ćwiczenia wykonywać, a także udzielają porad dietetycznych. Ostatnio udostępniły wideo, w którym opowiedziały, dlaczego codziennie jedzą węglowodany.

Dlaczego top modelki codziennie jedzą węglowodany?

W filmie, który top modelki opublikowały na swoim Instagramie obie przyznały, że wprost uwielbiają węglowodany. Uważają, że ich jedzenie jest niezbędne, do tego, żeby posiadać dużo energii. Jasmine wyznała, że mogłaby zrezygnować z makaronu, chleba i kaszy na rzecz… ryżu!

„Jestem od niego uzależniona” – przyznała.

Modelka wyjawiła, że jada go nawet trzy razy dziennie! Według niej ryż jest nie tylko smaczny, ale również błyskawicznie dodaje jej energii, co sprawia, że codzienne ćwiczenia fizyczne są bardziej efektywne. Poza tym, ryż pomaga regulować poziom cukru we krwi, poprawia metabolizm, długo utrzymuje poczucie nasycenia, a także spowalnia proces starzenia.

Według Aniołków ograniczanie węglowodanów jest niezdrowe, więc śmiało możesz sięgać po swoje ulubione pieczywo czy makaron (tylko dobierz do niego zdrowe dodatki!). Nas przekonały! A was?  

joja jak jeść węglowodany dieta
Fot. instagram.com/joja
joja jak jeść węglowodany dieta
Fot. instagram.com/joja

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.