joja jak jeść węglowodany dieta
Fot. FaceToFace/REPORTER
ZE ŚWIATA URODY

Aniołki Victoria's Secret udzielają dietetycznych porad!

Josephine i Jasmine założyły fit Instagram!

Aleksandra Charzewska 4 października 2018 16:29
joja jak jeść węglowodany dieta
Fot. FaceToFace/REPORTER

Josephine Skriver i Jasmine Tookes to zachwycające urodą Aniołki Victoria’s Secret. Ich praca wymaga od nich prowadzenia restrykcyjnego stylu życia. Top modelki codziennie trenują i trzymają właściwą, zdrową dietę. Postanowiły wykorzystać wiedzę, którą zdobyły przez lata pracy jako modelki i założyć fit Instagram – JoJa. Pokazują tam, jakie ćwiczenia wykonywać, a także udzielają porad dietetycznych. Ostatnio udostępniły wideo, w którym opowiedziały, dlaczego codziennie jedzą węglowodany.

Dlaczego top modelki codziennie jedzą węglowodany?

W filmie, który top modelki opublikowały na swoim Instagramie obie przyznały, że wprost uwielbiają węglowodany. Uważają, że ich jedzenie jest niezbędne, do tego, żeby posiadać dużo energii. Jasmine wyznała, że mogłaby zrezygnować z makaronu, chleba i kaszy na rzecz… ryżu!

„Jestem od niego uzależniona” – przyznała.

Modelka wyjawiła, że jada go nawet trzy razy dziennie! Według niej ryż jest nie tylko smaczny, ale również błyskawicznie dodaje jej energii, co sprawia, że codzienne ćwiczenia fizyczne są bardziej efektywne. Poza tym, ryż pomaga regulować poziom cukru we krwi, poprawia metabolizm, długo utrzymuje poczucie nasycenia, a także spowalnia proces starzenia.

Według Aniołków ograniczanie węglowodanów jest niezdrowe, więc śmiało możesz sięgać po swoje ulubione pieczywo czy makaron (tylko dobierz do niego zdrowe dodatki!). Nas przekonały! A was?  

joja jak jeść węglowodany dieta
Fot. instagram.com/joja
joja jak jeść węglowodany dieta
Fot. instagram.com/joja

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.