Beyonce
Fot. Instagram @beyonce
Metamorfozy gwiazd

Beyonce po ciąży ważyła prawie 100 kg, a teraz wygląda jak bogini. Wiemy, jak to zrobiła!

Poznaj sekret diety królowej pop!

Marta Cieplak 26 lipca 2019 12:15
Beyonce
Fot. Instagram @beyonce

Beyonce jest nie tylko królową muzyki pop, ale także mamą trójki dzieci, w tym bliźniaków. Po ich narodzinach w czerwcu 2017 roku ważyła podobno prawie 100 kg. Jak sama mówi, nie czuła się sobą w tym nowym ciele. Podjęła więc wyzwanie by schudnąć przed wielki powrotem na scenę, który został wyznaczony na kwiecień 2018 roku podczas festiwalu Coachella. Teraz, ponad rok po tym wydarzeniu, Beyonce wrzuciła do sieci film 22 days nutrition, w którym pokazuje jak wyglądała jej droga do nowej sylwetki!

Dieta Beyonce – jak gwiazda schudła po ciąży?

Film otwiera scena, w której Beyonce staje na wadze. Na wyświetlaczu dokładnie widać, że piosenkarka ważyła wtedy 175 funtów, czyli 79 kg! „Długa droga przede mną” powiedziała na filmie. Co prawda nigdzie nie pada konkretna liczba kilogramów, które udało się Beyonce zrzucić, ale na pewno było ich sporo, bo gwiazda zmieściła się w ubrania sceniczne sprzed ciąży!

Piosenkarka skorzystała 22-dniowego programu Marco Borgesa, który zrobiła dwukrotnie. Całość zajęła jej dokładnie 44 dni. Poza dietą, która w 100 procentach bazowała na warzywach i owocach, Beyonce także dużo trenowała, bo w tym samym czasie trwały już przygotowania do występu na Coachelli. Musiała więc codziennie ćwiczyć choreografię. Taki ruch na pewno świetnie wspomógł jej drogę do idealnej sylwetki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

Dieta piosenkarki polegała na eliminacji wszystkich przetworzonych produktów a także pszenicy, mięsa i ryb. Jej twórca, Marco Borges tłumaczy; „One i tak nie dają nam nic dobrego. Bazowanie na produktach roślinnych nie tylko odchudza, ale też dodaje energii, poprawia nastrój i wygląd skóry”.

Beyonce przyznała, że zrzucenie kilogramów po ciąży było dla niej łatwiejsze, niż ostateczny powrót do formy. Ostatecznie to prawdziwa power woman, która zawsze daje radę! Warto bowiem przypomnieć, że już w miesiąc po porodzie Queen Bee ważyła o 14 kg mniej! Ale każda młoda mama wie, że najtrudniej jest zgubić te kilogramy, które potem pozostają. Z reguły jest to drugie tyle. Ale jak widać Beyonce się to udało i zachwyca figurą do dziś!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.