Iwona Pavlović mn
Fot. Kurnikowski/AKPA
Ze świata urody

Iwona Pavlović pokazała twarz bez zmarszczek i niedoskonałości! Jak to zrobiła?

Jak technologia jej w tym pomogła? 

Aleksandra Trendak 5 lipca 2022 20:30
Iwona Pavlović mn
Fot. Kurnikowski/AKPA

Iwona Pavlovic znalazła twarz na idealnie wygładzoną twarz bez pomocy medycyny estetycznej ani żadnych kosmetyków! Jurorka programu “Taniec z Gwiazdami” użyła do tego... Filtra na Instagramie! Dzięki niemu uzyskała efekt maksymalnie wyidealizowanej twarzy, bez żadnych zmarszczek. Jednak czy efekt jest naturalny i idealny? Jakie jeszcze gwiazdy używają filtrów na swoich social mediach?  

ZOBACZ TEŻ: Iwona Pavlović szczerze o świadomej bezdzietności. Jurorka „Tańca z gwiazdami” ujawniła, dlaczego nie ma dzieci

Iwona Pavlović pokazała “idealną twarz” 

Iwona Pavlović na swoim Instagramie pokazała fanom zupełnie inną twarz za pomocą filtrów upiększających na Instagramie. To co pierwsze rzuca się w oczy to fakt, że filtr wygładził jej skórę maksymalnie nie pozostawiając żadnych linii ekspresji, zmarszczek czy niedoskonałości. Jednak czy jest to pożądany efekt? Jurorka sama przyznaje: 

Świat zwariował! Nie można nagrywać takich rzeczy takich filtrem, bo człowiek nie jest człowiekiem. Ja jestem robokopem. Kompletnie inna kobieta! Bardzo mnie to bawi, ale tak naprawdę przeraża, bo po prostu można oszukać wszystko i wszystkich. 

Efekt rzeczywiście nie jest naturalny, ale dystans i przekaz jaki Iwona Pavlovic za jego pomocą przekazuje jest już bardzo ważny. Nie potrzebujemy tych wszystkich “upiększaczy”, które sztuczna inteligencja nam proponuje, ponieważ nie przypominamy wtedy siebie, a nasze naturalne piękno jest zakryte przez sztuczną maskę. Filtry na portalach takich jak Instagram i Snapchat powstały, aby bawić i dodawać śmiesznego charakteru naszym zdjęciom i relacjom, jednak coraz więcej osób zaczyna na za bardzo polegać i wręcz odczuwać kompleksy, że ich twarze nie są idealne, gładkie i wygładzone. Warto do nich podejść humorystycznie jak Czarna Mamba, która pokazuje, że mogą być one zabawne, ale też lekko przerażające.  

Iwona Pavlović
Fot. Screenshot Instagram

Iwona Pavlovic to świetna tancerka, wielokrotna mistrzyni kraju w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, która swoje wieloletnie doświadczenie na parkiecie wykorzystuje jako jurorka w programie “Taniec z Gwiazdami”. Jej profesjonalizm, elegancja i precyzja są widoczne w każdym ruchu i ocenie, którą przekazuje uczestnikom. Zdecydowanie nie potrzebuje żadnych upiększających filtrów na Instagramie, ponieważ zawsze prezentuje się świetnie! Używacie filtrów na Instagramie?  

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.