Sebastian Fabijański o związku z Maffashion
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

To koniec miłości! Maffashion ze łzami w oczach potwierdziła rozstanie z Sebastianem Fabijańskim

Wydała oficjalne oświadczenie

Karol Sowa 5 lipca 2022 17:39
Sebastian Fabijański o związku z Maffashion
Fot. VIPHOTO/East News

Maffashion jest blogerką modową, która od zawsze wzbudzała duże zainteresowanie wśród fanów i mediów. Poza karierą zawodową, powoli zaczęła układać sobie życie prywatne. Od 2019 roku była związana z aktorem - Sebastianem Fabijańskim. Oboje byli bardzo zachowawczy i nie lubili dzielić się swoją prywatnością w mediach społecznościowych. Warto dodać, że razem doczekali się dziecka - Bastiana oraz wspólnie je wychowywali. Dzisiaj Julia Kuczyńska zdecydowała poinformować swoich obserwatorów o rozstaniu! „Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu", mówiła na instagramie.

Maffashion i Sebastian Fabijański rozstali się! 

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański byli jedną z najbardziej tajemniczych par w polskim show-biznesie. Media zaczęły się zastanawiać, dlaczego po narodzinach ich syna - Bastiana nie dodawali wspólnych zdjęć. Ich działania prowadziły do wielu spekulacji - zarówno u dziennikarzy, jak i u obserwatorów.  

Dzisiaj Maffashion potwierdziła rozstanie z aktorem! Z jej słów wynika, że nie są już ze sobą od 3 tygodni: “Czekałam na moment, aż będę bardziej gotowa psychicznie i stabilnie. Nie jest łatwo i nie wiem czy jestem gotowa na to, ale skoro już się pojawili jacyś rzekomi informatorzy (mam swoje podejrzenia), którzy tak wszystko wiedzą, to co jest pisane, nie jest zgodne z prawdą, z umiejscowieniem w czasie, jest dużo tam przekłamań”, zaczęła blogerka.  

“Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. Potwierdzam. W planie było powiedzenie tego wspólnie i wydanie oświadczenia, ale jak już mówiłam - komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, wywlekać i prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny. Mogę tylko dodać, bo to akurat mnie boli - nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był. Jeśli chcecie coś napisać, to zweryfikujcie to też ze mną, bo inaczej wasze wpisy są bardzo krzywdzące i dalekie od prawdy”, mówiła Julia na Instastories. “Będzie tylko lepiej i pozdrawiam”, podsumowała Maffashion. 

Influencerka dodała, że w wiadomościach prywatnych otrzymuje wiele ciepłych słów oraz wyrazy wsparcia i zrozumienia.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jan i Lenka Klimentowie spodziewają się pierwszego dziecka. Poznali płeć maluszka!

Maffashion, Julia Kuczyńska, Maffashion, VIVA! 17/2021
Fot. Mateusz Stankiewcz/SameSame

Co mówi Sebastian Fabijański na temat relacji z Maffasion? 

Aktor całkiem niedawno w jednym z wywiadów opowiadał o swojej relacji z Julią. Wyznał wtedy, że czuł w domu napiętą atmosferę. Jednak nic nie wspomniał o mocnym kryzysie i rozstaniu z matką jego dziecka. „Wydaje mi się, że przez pewien czas panowała atmosfera trochę pretensji do mnie. Z Bastkiem przez większość czasu do tej pory trzeba było spać w towarzystwie piłki do pilatesu. Czyli bierzesz Bastka na ręce, siadasz na piłce i lulasz. Ja niestety nie potrafiłem tego robić. To było dla mnie tak trudne, że pewnie Bastek wyczuwał moje napięcie i momentalnie wpadał w histerię, więc budził cały dom. Ja miałem do siebie bardzo dużo pretensji o to, że mi to totalnie nie idzie. Jestem bardzo wdzięczny Julce, że wtedy, kiedy mi to nie szło, ona potrafiła to robić i nie przespała bardzo dużo nocy z tego tytułu. (…) Oczywiście kiedy człowiek jest niewyspany, trochę sfrustrowany, zniecierpliwiony itd., napięcia się pojawiają”, mówił. Jak na ten moment nie odniósł się do dzisiejszego oświadczenia byłej partnerki.

Warto dodać, że młodzi zaczęli się spotykać w 2019 roku. Nikt wtedy nie znał szczegółów dotyczących ich relacji. Rok później, bo w 2020 roku doczekali się synka o imieniu Bastian. We wrześniu tego roku ich pociecha skończy już 2 latka.  

Mamy nadzieję, że w ich życiu wszystko się ułoży! Życzymy im dużo siły. 

CZYTAJ TEŻ: Ricky Martin został oskarżony przez byłego kochanka o nękanie

Maffashion, Julia Kuczyńska, Maffashion, VIVA! 17/2021
Fot. Mateusz Stankiewcz/SameSame

Sebastian Fabijański z dzieckiem
Fot. Instagram @maffashion_official

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.