Jan Kliment, Lenka Klimentova, Jan i Lenka Klimentowie, Viva! 21/2021
Fot. Krzysztof Opaliński
O tym się mówi

Jan i Lenka Klimentowie spodziewają się pierwszego dziecka. Poznali płeć maluszka!

W tej wyjątkowej chwili towarzyszyli im najbliżsi

Marta Nawacka 5 lipca 2022 09:11
Jan Kliment, Lenka Klimentova, Jan i Lenka Klimentowie, Viva! 21/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Jan Kliment i jego żona Lenka od sześciu lat są szczęśliwym małżeństwem, choć wcześniej w ich związku pojawił się także kryzys, a nawet chwilowe rozstanie. Zakochani uznali jednak, że nie potrafią bez siebie żyć. Cały czas marzyli o tym, by powiększyć swoją rodzinę. Długo starali się o dziecko, ale ich droga ku rodzicielstwu okazała się dość trudna... Los jednak się do nich uśmiechnął i niedawno małżonkowie podzielili się radosną nowiną, że spodziewają się pierwszego potomka. Wraz z najbliższymi zorganizowali przyjęcie, podczas którego poznali płeć maluszka.

Jan i Lenka Klimentowie długo marzyli o dziecku

Pierwszy raz spotkali się, kiedy Lenka była jeszcze dzieckiem. Z czasem ich drogi ponownie się przeplatały, a między Janem Klimentem i tancerką zaczęło rozkwitać prawdziwe uczucie. W 2014 roku mężczyzna oświadczył się ukochanej, a 4 czerwca 2016 roku zakochani wzięli ślub. Ich związek to jednak nie tylko piękne chwile... Po dwóch latach spędzonych razem para się rozstała. Szybko jednak zrozumieli, że nie potrafią bez siebie żyć. „Mniej więcej po dwu latach związku mieliśmy kryzys. Rozstaliśmy się na pół roku. Uświadomiłem sobie wtedy jej wartość. Śmiech, zaufanie, wsparcie, rodzinność. Rozmawiamy ze sobą, Lenka mnie rozumie, wie, że może na mnie polegać. Mamy podobne marzenia, wspólny pogląd na świat”, mówił Jan Kliment w wywiadzie dla VIVY!.

Małżonkowie bardzo marzyli o dziecku, jednak ich droga do rodzicielstwa okazała się wyjątkowo trudna... „Nas wszyscy pytają o to, kiedy będziemy mieć dzieci, dlaczego ich jeszcze nie mamy. A to jest taka delikatna sprawa. Łatwo można kogoś skrzywdzić chamskimi pytaniami i komentarzami. Ludzie się w ogóle nad tym nie zastanawiają”, mówiła Lenka Klimentowa w VIVIE!. Niedawno jednak zakochani mogli podzielić się szczęśliwą nowiną. Ich rodzina niebawem się powiększy! „Czekaliśmy na ten moment tak długo, wytrzymaliśmy wszystkie pytania typu ,, A kiedy dziecko?”, ,, czy wy nie chcecie dzieci?” ,, dlaczego jeszcze nie macie dzieci jak jesteście tak długo razem?” ,, wy tylko o karierze myślicie i o dzieciach nie” ,, macie w ogóle plany jak powiększyć rodzinę?” I tak dalej i dalej… przez kilka lat.? Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko o TAK! Ale udało się♥ I w tym roku zostaniemy rodzicami!”, napisał Jan Kliment na swoim Instagramie.

Czytaj też: Krzysztof Ibisz ożenił się po raz trzeci. Dlaczego zdecydował się na kolejny ślub?

Jan Kliment, Lenka Klimentova, Jan i Lenka Klimentowie, Viva! 21/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Jan i Lenka Klimentowie w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Jan i Lenka Klimentowie o płci dziecka

Ostatnio Lenka i Jan Klimentowie zorganizowali w rodzinnych stronach przyjęcie, podczas którego poznali płeć swojej pierwszej pociechy. W tych wyjątkowych chwilach małżonkom towarzyszyli najbliżsi. „My już wiemy. To są cudowne przeżycia z najbliższymi, będą najpiękniejsze wspomnienia. Tylko moja mama wiedziała i taką niespodziankę zrobiła. Jedno jest pewne, będzie dziewczynka albo chłopczyk. Ważne, by było zdrowe”, mogliśmy przeczytać na Instagramie Lenki Klimentowej. Para nie zdecydowała się jednak zdradzić, czy spodziewa się dziewczynki, czy chłopca... Przyszłej mamie i dziecku życzymy dużo zdrowia!  

Zobacz także: Tom Cruise zerwał kontakty z ojcem jako nastolatek. Pojednała ich choroba

Jan Kliment, Lenka Klimentova, Jan i Lenka Klimentowie, Viva! 21/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Jan i Lenka Klimentowie w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…