Iwona Pavlović i Wojtek Oświęcimski
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Iwona Pavlović szczerze o świadomej bezdzietności. Jurorka „Tańca z gwiazdami” ujawniła, dlaczego nie ma dzieci

Pomimo braku potomstwa została babcią!

Damian Brillowski 28 lutego 2022 16:01
Iwona Pavlović i Wojtek Oświęcimski
Fot. Olga Majrowska

Iwona Pavlović od 13 lat jest szczęśliwą żoną Wojciecha Oświęcimskiego. Jest to jej drugie małżeństwo. Wcześniej była żoną tancerza Arkadiusza, po którym zachowała sobie nazwisko. Jednak z żadnym mężczyzną nie zdecydowała się na macierzyństwo. Dlaczego tak się stało? O powodach swojej decyzji opowiedziała w najnowszym wywiadzie. Co ciekawe, mimo że nie jest mamą, została babcią wnuczka Bruna. Jak to możliwe? 

Iwona Pavlović całe życie poświęciła tańcowi 

Największą popularność Iwona Pavlović zdobyła poprzez udział w tanecznym show „Taniec z gwiazdami”, w którym pełniła rolę jurorki. Za jurorskim stołem zasiadała od 2005 roku, kiedy to telewizja TVN wyemitowała pierwszą edycję programu. Od początku wzbudzała w uczestnikach ogromny postrach, punktując ich wszelkie niedoskonałości związane z zaprezentowanym na parkiecie tańcem. Żaden błąd nie umknął oku sędziny. Dlatego z miejsca nadano jej przydomek „Czarna Mamba”. Oczywiście potrafiła też docenić. Gdy widziała, że dana gwiazda robi imponujące postępy na sali tanecznej to nie szczędziła jej wysokich ocen. 

Iwona Pavlović jak mało kto, zna się na rzeczy. Przez lata trenowała taniec i brała udział w wielu turniejach tanecznych. Jest wielokrotną mistrzynią Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Obecnie sama uczestniczy jako sędzia na międzynarodowych zawodach. Dodatkowo swoją wiedzą dzieli się jako trenerka z innymi tancerzami i zwykłymi amatorami. Jednym słowem, całe życie Iwony Pavlović kręci się wokół tańca. 

Czytaj także: Iwona Pavlović nie wspomina dobrze początków Tańca z gwiazdami... Były bardzo trudne

Taniec z gwiazdami, jury, Iwona Pavlović, Andrzej Piaseczny, Michał Malitowski, Andrzej Piaseczny
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Iwona Pavlović, Andrzej Piaseczny, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski, Taniec z gwiazdami, 2021 rok

Iwona Pavlović jest szczęśliwą żoną Wojciecha  Oświęcimskiego

W 2009 roku jurorka „Tańca z gwiazdami” wyszła po raz drugi za mąż za przedsiębiorcę Wojciecha Oświęcimskiego. Małżonkowie są w sobie niezwykle zakochani i świata poza sobą nie widzą. W najnowszym wywiadzie dla tygodnika „Na żywo”, Iwona Pavlović nie szczędziła pod adresem swojego męża szczodrych słów. 

„Ze świecą takiego szukać. Był dobry na dobre czasy, ale jest kochany także na te dzisiejsze, trudne z powodu pandemii. Wojtek daje mi poczucie bezpieczeństwa, ale i rozbawia, nie pozwala wpaść w żaden dołek. Wiem, że z nim przetrwam wszystko. Cieszę się, że ponad 12 lat temu spotkałam go na swojej drodze”, przyznała z dumą tancerka. 

Czytaj także: Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski są już 12 lat po ślubie. Poznali się w Tatrach...

Iwona Pavlović, Wojciech Oświęcimski, Viva! 26/2018
Fot. Olga Majrowska

Iwona Pavlović, Wojciech Oświęcimski, Viva! 26/2018

Iwona Pavlović o świadomej bezdzietności 

W rozmowie z tygodnikiem został poruszony również temat macierzyństwa. Gwiazda wytłumaczyła, dlaczego przez te wszystkie lata nie zdecydowała się na zostanie mamą. „W swoim życiu nie miałam takiego etapu, abym siedziała i płakała, że bardzo chcę mieć dzieci. Wręcz przeciwnie. Taniec wypełnił całe moje życie. Dzieci schodziły całkowicie na drugi plan”, zdradziła. 

Chociaż Iwona Pavlović nigdy nie została mamą, ma za to świetny kontakt z trzema synami swojego męża. Jeden z nich sam niedawno został ojcem, jednocześnie czyniąc z jurorki przyszywaną babcię. Niestety, trenerka tańca nie ma wystarczająco dużo czasu dla wnuczka Bruna, nad czym mocno ubolewa. 

„Niestety, jestem babcią głównie na odległość. Wnuczek mieszka z rodzicami w innej części Polski, więc nie możemy się spotykać codziennie. Ale na ile to możliwe, jeździmy do nich lub zapraszamy do siebie. Na pewno chcielibyśmy widywać się częściej, tym bardziej, że nasz Bruno jest fantastycznym chłopcem” podkreśliła w rozmowie z „Na żywo”.

To nie pierwszy przypadek gwiazdy w polskim show-biznesie, która nie zdecydowała się na macierzyństwo. Podobnie postąpiła Ewa Chodakowska, Grażyna Torbicka, Aleksandra Kwaśniewska czy Agnieszka Woźniak-Starak.  

Czytaj także: Weronika Książkiewicz gorzko o macierzyństwie i rozstaniu z partnerem: „Byłam wykończona”

Iwona Pavlović, Iwona Pawlović, Taniec z gwiazdami
Fot. TRICOLORS/East News

Iwona Pavlović

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.