Weronika Książkiewicz, WARSZAWA 18.10.2021 PREMIERA FILMU PT. FURIOZA
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Weronika Książkiewicz gorzko o macierzyństwie i rozstaniu z partnerem: „Byłam wykończona”

Jakie relacje mają dziś ojciec Krzysztof Latek z synem Borysem?

Damian Brillowski 23 stycznia 2022 15:55
Weronika Książkiewicz, WARSZAWA 18.10.2021 PREMIERA FILMU PT. FURIOZA
Fot. VIPHOTO/East News

Weronika Książkiewicz niezwykle mocno strzeże swojej prywatności. Nie uczestniczy w wydarzeniach kulturalnych, unika czerwonych dywanów i tzw. ścianek. Ostatnio jednak zgodziła się udzielić wywiadu, w którym zdradziła nieco więcej szczegółów ze swojego życia prywatnego. W 2010 roku aktorka została mamą. Okazuje się, że macierzyństwo ją przerosło. „Nie czułam żadnego pokrewieństwa z rozanielonymi kobietami, które w uniesieniu karmią piersią, z paniami z telewizyjnych reklam pieluch. Byłam szczęśliwa, ale przede wszystkim wykończona. Borys miał wymagania, nie lubił spać. Do tego doszło rozstanie z partnerem”, ujawniła. Aktorka wyznaje, że to był dla niej fatalny moment. Co jej pomogło? Jakie relacje mają dziś ojciec z synem?

Weronika Książkiewicz gorzko o macierzyństwie 

Weronika Książkiewicz to znana polska aktorka. Niedawno można było ją oglądać w filmie „Furioza”, za który zdobyła uznanie wielu widzów. Również jej rola w serialu „Leśniczówka” spotyka się z serdecznym odbiorem publiczności. W życiu prywatnym to kochająca mama 11-letniego syna Borysa. Ojcem dziecka jest Krzysztof Latek, z którym aktorka trzy miesiące po narodzinach syna rozstała się. 

Ostatnio Weronika Książkiewicz udzieliła wywiadu magazynowi „Twój Styl”. Podczas rozmowy wróciła pamięcią do narodzin dziecka. Jak przyznała, intuicyjnie czuła, że lepiej poradzi sobie z wychowaniem syna niż córki. Dlatego gdy na świecie pojawił się męski potomek, poczuła chwilowy spokój. Niestety, początkowy okres macierzyństwa było dla gwiazdy niezwykle trudnym przeżyciem. Mimo że przygotowywała się na przyjście dziecka poprzez czytanie licznych książek, to w rzeczywistości papierowe porady były bezużyteczne.

„Miałam kilka miesięcy, żeby się przygotować, przeczytać mądre książki, które na nic się nie przydały, kiedy chodziłam od ściany do ściany z płaczącym dzieckiem na rękach. Nie czułam żadnego pokrewieństwa z rozanielonymi kobietami, które w uniesieniu karmią piersią, z paniami z telewizyjnych reklam pieluch. Byłam szczęśliwa, ale przede wszystkim wykończona. Borys miał wymagania, nie lubił spać. Do tego doszło rozstanie z partnerem”, zdradziła aktorka.

Czytaj także: Piękna Weronika Książkiewicz pokazała swojego 10-letniego syna!

Weronika Książkiewicz, Krzysztof Latek, 01.09.2008 rok, Warszawa
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Weronika Książkiewicz, Krzysztof Latek, Warszawa, 01.09.2008 rok

Weronika Książkiewicz, Krzysztof Latek, Warszawa, 05.11.2008 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Weronika Książkiewicz, Krzysztof Latek, Warszawa, 05.11.2008 rok

Weronika Książkiewicz, syn Borys, MIEDZYZDROJE 04.07.2013 18 FESTIWAL GWIAZD W MIEDZYZDROJACH 2013
Fot. VIPHOTO/East News

Weronika Książkiewicz z synem Borysem, 18 Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach, 04.07.2013 rok 

Jakie relacje mają ojciec Krzysztof Latek z synem Weroniki Książkiewicz? 

W trakcie wywiadu dla „Twojego Stylu” ujawniła, że obecnie relacje ojca z synem są stosunkowo dobre. „Tata Borysa nie zniknął z jego życia. Syn mieszka ze mną, ale ma dobry kontakt z ojcem”, przyznała. Jednak nie zawsze było tak kolorowo. „Jedenaście lat temu musiałam zawalczyć o jakąś normalność. I było naprawdę ciężko. Miałam moment fatalny - właśnie po porodzie i zakończeniu związku”, zdradziła.

Aktorka przyznała, że „źle się czuła ze sobą i szukała ukojenia”. Finalnie pomogła jej duchowość. „Pomogli mi przewodnicy duchowi. Duchowość jest dla mnie równie ważna jak zadbane ciało i umysł. (...) Rozwinęłam się duchowo, uwierzyłam, że zmieniając siebie, dostanę więcej od świata”, podsumowała. 

Czytaj także: Weronika Książkiewicz zmieniła fryzurę i jest nie do poznania!

Weronika Książkiewicz, WARSZAWA 18.10.2021 PREMIERA FILMU PT. FURIOZA
Fot. VIPHOTO/East News
Weronika Książkiewicz, premiera filmu pt. "Furioza", Warszawa, 18.10.2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…