rihanna nagrywa na youtube
Fot. instagram.com/badgalriri
ZE ŚWIATA URODY

Rihanna została youtuberem? Gwiazda pokazuje jak się malować!

Zostawiła konkurencję daleko w tyle!

Aleksandra Charzewska 20 października 2018 17:23
rihanna nagrywa na youtube
Fot. instagram.com/badgalriri

Na taki rozwój sytuacji czekałyśmy od dawna! Rihanna podczas promocji swoich kosmetyków Fenty Beauty niejednokrotnie udowodniła już, że zna się na makijażu. Teraz, gwiazda sprawiła ogromną niespodziankę fankom swojej marki i sama... nagrywa tutoriale na YouTube! Gdzie i kiedy można ją oglądać? 

Rihanna nagrywa na YouTube 

Niedawno Rihanna okazjonalnie wystąpiła w jednej z serii urodowych filmów, na których gwiazdy same wykonują swój codzienny makijaż. Barbadoska zrobiła tam furorę! Nikt nie spodziewał się, że Riri potrafi pomalować się, jak profesjonalistka. 

W 2017 roku jej firma Fenty Beauty by Rihanna do szturmem przejęła kosmetyczny rynek i całą konkurencję pozostawiła daleko w tyle. Piosenkarka wykorzystała moment promocji nowej linii bożonarodzeniowych produktów Chill Owt i... zainicjowała własną serię filmów na  YouTube! Filmy z serii Tutorial Tuesdays będą, tak jak sugeruje nazwa, ukazywały się co wtorek na kanale Fenty Beauty by Rihanna. 

Pierwszy film z serii Tutorial Tuesdays 

,,Dziś wykonam Chill Owt look, mroźny i oświętny makijaż, idealny na Boże Narodzenie [...] Nazywam go świątecznym makijażem, ale będzie on pasował nie tylko na święta, ale jest również doskonałym rozwiązaniem na zimę. Jest mroźny, błyszczący i piękny." 

Do wykonania makijażu Rihanna użyła produktów z nowej linii - palety Killawatt i zestawu szminek Snow Nights. Jak się okazało, paleta jest naprawdę wielofunkcyjna i gwiazda użyła jej zarówno do makijażu oczu, policzków, a także... uszu! Gwiazda przyznała, że lubi odrobinę przesadzać z kosmetykami,  szczególnie błyszczącymi.  

W Internecie jest już wiele filmów pokazujących jak wykonać makijaż a'la Rihanna. W tej kategorii gwiazda nie ma sobie równych. Dodatkowo, szeroki uśmiech uśmiech, który nie schodził z twarzy piosenkarki przez całą długość filmu sprawia, że chce się ją oglądać!  

kobiety które rządzą branżą kosmetyczną
Fot. instagram.com/fentybeauty
Rihanna Fenty Beauty kosmetyki w Sephora w Polsce
Fot. Materiały Prasowe Fenty Beauty

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.