Hector Espinal o Rihannie
Fot. instagram.com/artbyhector
ZE ŚWIATA URODY

Surowa czy pobłażliwa? Sprawdź jaką szefową jest Rihanna!

Tylko nam Hector Espinal zdradził całą prawdę

Aleksandra Charzewska 23 września 2018 17:29
Hector Espinal o Rihannie
Fot. instagram.com/artbyhector

Każda jej piosenka od razu znajduje się na pierwszych miejscach list przebojów, po ubrania jej projektu przed butikami na całym świecie ustawiają się kilometrowe kolejki, a kilka minut po premierze jej kosmetyków w drogeriach zostały tylko puste półki – nie ma więc żadnych wątpliwości, że wszystko czego dotknie Rihanna zamienia się w złoto.

Przy tak wielu przedsięwzięciach gwiazda musi współpracować z ogromnym sztabem ludzi, który pomoże jej dopiąć wszystko na ostatni guzik. Hector Espinal to oficjalny makijażysta marki Fenty Beauty, który na co dzień z nią współpracuje. Tylko nam zdradził, jaką szefową jest Rihanna!

Jaką szefową jest Rihanna?

Wizerunek piosenkarki w mediach zdecydowanie odbiega od perfekcji. Rihanna to bardziej łobuziara, która wszędzie musi wtrącić swoje trzy grosze, niż grzeczna dziewczynka. Jak się z nią pracuje? Hector Espinal, który odwiedził Polskę w ramach premiery kosmetyków Fenty Beauty w Polskich perfumeriach Sephora zdradził, że jest zupełnie inna, niż mogłoby się wydawać.

„Rihanna wcale nie jest surową szefową. Jest niesamowita, naprawdę słodka! Właściwie jest bardziej urocza niż ludzie myślą, że jest. Nawet w pracy. Rihanna jest miła, urocza i uprzejma […] Jest całkowicie zaangażowana w proces tworzenia i sama wszystkiego pilnuje.”

Na pytanie, co jest najlepszą częścią pracy w zespole Fenty Beauty razem z Rihanną Hector odpowiedział:

,,Najlepsze w byciu częścią tego zespołu jest odkrywanie, jak ogromnie kreatywną osobą jest Rihanna. Dla mnie, jako specjalisty od makijażu, to niesamowite obserwować jaka jest w tym dobra. To bywa bardzo zabawne! Często, gdy ją maluję, słyszę: ,,Czekaj! Wolałabym zrobić to inaczej!”, na co odpowiadam: ,,Och, przepraszam, pani makijażystko, zrobimy to tak, jak ty chcesz!” (śmiech).’’

Spodziewaliście się, że Rihanna może być tak fajną szefową?

Kosmetyki marki Fenty Beauty by Rihanna w Polsce dostępne są od 6 września wyłącznie w perfumeriach Sephora.  

Hector Espinal o Rihannie
Fot. instagram.com/artbyhector
Hector Espinal o Rihannie
Fot. instagram.com/artbyhector

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?