Hector Espinal o Rihannie
Fot. instagram.com/artbyhector
ZE ŚWIATA URODY

Surowa czy pobłażliwa? Sprawdź jaką szefową jest Rihanna!

Tylko nam Hector Espinal zdradził całą prawdę

Aleksandra Charzewska 23 września 2018 17:29
Hector Espinal o Rihannie
Fot. instagram.com/artbyhector

Każda jej piosenka od razu znajduje się na pierwszych miejscach list przebojów, po ubrania jej projektu przed butikami na całym świecie ustawiają się kilometrowe kolejki, a kilka minut po premierze jej kosmetyków w drogeriach zostały tylko puste półki – nie ma więc żadnych wątpliwości, że wszystko czego dotknie Rihanna zamienia się w złoto.

Przy tak wielu przedsięwzięciach gwiazda musi współpracować z ogromnym sztabem ludzi, który pomoże jej dopiąć wszystko na ostatni guzik. Hector Espinal to oficjalny makijażysta marki Fenty Beauty, który na co dzień z nią współpracuje. Tylko nam zdradził, jaką szefową jest Rihanna!

Jaką szefową jest Rihanna?

Wizerunek piosenkarki w mediach zdecydowanie odbiega od perfekcji. Rihanna to bardziej łobuziara, która wszędzie musi wtrącić swoje trzy grosze, niż grzeczna dziewczynka. Jak się z nią pracuje? Hector Espinal, który odwiedził Polskę w ramach premiery kosmetyków Fenty Beauty w Polskich perfumeriach Sephora zdradził, że jest zupełnie inna, niż mogłoby się wydawać.

„Rihanna wcale nie jest surową szefową. Jest niesamowita, naprawdę słodka! Właściwie jest bardziej urocza niż ludzie myślą, że jest. Nawet w pracy. Rihanna jest miła, urocza i uprzejma […] Jest całkowicie zaangażowana w proces tworzenia i sama wszystkiego pilnuje.”

Na pytanie, co jest najlepszą częścią pracy w zespole Fenty Beauty razem z Rihanną Hector odpowiedział:

,,Najlepsze w byciu częścią tego zespołu jest odkrywanie, jak ogromnie kreatywną osobą jest Rihanna. Dla mnie, jako specjalisty od makijażu, to niesamowite obserwować jaka jest w tym dobra. To bywa bardzo zabawne! Często, gdy ją maluję, słyszę: ,,Czekaj! Wolałabym zrobić to inaczej!”, na co odpowiadam: ,,Och, przepraszam, pani makijażystko, zrobimy to tak, jak ty chcesz!” (śmiech).’’

Spodziewaliście się, że Rihanna może być tak fajną szefową?

Kosmetyki marki Fenty Beauty by Rihanna w Polsce dostępne są od 6 września wyłącznie w perfumeriach Sephora.  

Hector Espinal o Rihannie
Fot. instagram.com/artbyhector
Hector Espinal o Rihannie
Fot. instagram.com/artbyhector

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.