Rihanna makijaż
Fot. Instagram@fentybeauty
ZE ŚWIATA URODY

Makijażystka Rihanny zdradza, jak nakładać rozświetlacz w stylu Riri!

Dzięki jej radom opanujesz technikę do perfekcji!

Marta Cieplak 13 czerwca 2018 17:04
Rihanna makijaż
Fot. Instagram@fentybeauty

Rihanna słynie nie tylko z talentu muzycznego, ale też z odważnych stylizacji i efektownego makijażu. Od kiedy stworzyła własną markę kosmetyczną Fenty Beauty jej looki są jeszcze mocniejsze. Co je wyróżnia? Zjawiskowe kolory i blask. Dużo blasku. I tu pojawia się pytanie jak nakładać kultowe rozświetlacze od Fenty Beauty by wyglądać elegancko i z klasą. Na te pytania odpowiada makijażystka Riri, Priscilla Ono.

Makijażystka Rihanny zdradza sekret jej urody

Kilka tygodni temu w Stanach Zjednoczonych odbyła się premiera nowych kosmetyków rozświetlających Killawatt Freestyle Highlighters, podczas której Priscilla Ono zdradziła kilka sekretów makijażu Rihanny! Oto one:

1. Pierwszy krok w makijażu Riri to zawsze ujednolicenie skóry tak, by wyglądała idealnie, ale mimo wszystko jak nieumalowana. Do tego Priscilla stosuje zawsze bazę Fenty Beauty Primer, a potem matujący podkład Pro Filt'r Soft Matte Lonwear Foundation, który działa jak filtr na Instagramie!

2. Potem czas na konturowanie za pomocą sticków Match Stck Matte Skinsticks z matowym wykończeniem.

3. Kolejny krok to zmatowienie skóry pudrem Invisimatte Blotting Powder. Ono zaznacza, że najważniejsze miejsca to: okolica ust, oczu, podbródek i czoło, szczególnie nad brwiami.

4. A teraz najważniejsze, czyli rozświetlacze!

Rihanna wyznaje zasadę im więcej, tym lepiej!

Ono radzi, by nakładać je szerokim pędzlem od szczytów kości policzkowych po skronie, okolicę oczu i z powrotem na policzki. To kluczowa rada, by nie ograniczać się tylko do policzków, ale nawet nanosić  je na powieki. „Rób to tak, by nie było wiadomo gdzie kończy się cień, a zaczyna rozświetlacz” radzi makijażystka Riri.

Gdy obserwuje się makijaż gwiazdy widać też, że nakłada rozświetlacz również na... uszy! To dość logiczne, bo na uszy należy nakładać także podkład by cały makijaż wyglądał idealnie.

Więc następnym razem gdy będziesz się malować rozświetlaczem, zrób to jak Rihanna! 

 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.