Emma Watson
Fot. Paul Bruinooge/Patrick McMullan via Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Emma Watson już tak nie wygląda! Aktorka diametralnie zmieniła fryzurę

To uczesanie ponownie wraca do łask!

Aleksandra Frankowska 25 sierpnia 2022 19:27
Emma Watson
Fot. Paul Bruinooge/Patrick McMullan via Getty Images

Emma Watson uwielbia eksperymentować z fryzurą. Aktorka znana z Harrego Pottera, gdzie wcielała się w postać Hermiony Granger, teraz angażuje się przede wszystkim w projekty proekologiczne. Watson zaskoczyła wszystkich biorąc udział w kampanii Prady i prezentując nową, bardzo krótką fryzurę. Czy to będzie nowy hit?

ZOBACZ TEŻ: Emma Watson: „Moda mnie kręci, bo dzięki niej można wyrazić osobowość”

Emma Watson zmieniła fryzurę

Długie kosmyki włosów aktorki odeszły już w niepamięć. Emma Watson zaprezentowała właśnie nową fryzurę inspirowaną stylem pixie. To nie pierwszy raz, kiedy zdecydowała się na taką metamorfozę. Watson już kilkukrotnie nosiła krótko ścięte włosy, dlatego doskonale wie, że wygląda w nich świetnie. Tak też się w nich oczywiście czuje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Prada (@prada)

Watson w najnowszej kampanii Prada Beauty

Nową fryzurę Emma Watson zaprezentowała przy okazji nowego projektu, w który się zaangażowała, mianowicie w kampanię Prada Beauty. Aktorka pojawia się w filmiku promującym nowe zapachy i co ciekawe, podobno sama była jego reżyserką. Debiut okazał się bardzo owocny – filmik ma coraz więcej wyświetleń, a aktorkę można zobaczyć tam w dwóch wydaniach. W krótkich włosach oraz w wersji bob.

CZYTAJ TEŻ: Dziś Harry Potter obchodzi kolejne urodziny! Książkowa postać ma już 40 lat

Obie fryzury spotkały się ze sporym uznaniem ze strony internautów. Trzeba przyznać, że Emma Watson wygląda doskonale zarówno w jednym, jak i drugim wydaniu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Prada (@prada)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Prada (@prada)

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.