Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Emily Ratajkowski wyszła za mąż
Fot. Instagram @emrata
o tym się mówi

Emily Ratajkowski tuż przed porodem zachwyca roznegliżowaną sesją!

Gwiazda wygląda olśniewająco…

Redakcja VIVA! 3 marca 2021 10:30
Emily Ratajkowski wyszła za mąż
Fot. Instagram @emrata

Ciężarna Emily Ratajkowski odlicza już dni do porodu. Piękna modelka i aktorka w ciąży zachwyca, a na swoim profilu na Instagramie chętnie publikuje swoje ciążowe zdjęcia. Także te, na których nic na sobie nie ma! Gwiazda chwali się brzuszkiem w coraz to nowych postach, ale to najnowsza sesja, którą opublikowała wzbudziła największe zainteresowanie fanów. Powód? Gwiazda ma na zdjęciach naprawdę duży brzuszek, a same fotografie są niezwykle piękne, wręcz artystyczne.

Emily Ratajkowski pozuje nago tuż przed porodem

Emily Ratajkowski to amerykańska celebrytka, która ma polskie korzenie. Jak się okazuje ojciec aktorki jest malarzem pochodzącym z Polski. Emily urodziła się w Londynie, ale po kilku latach jej rodzice podjęli decyzję o przeprowadzce do Kalifornii. To właśnie tu się wychowała i zaczęła karierę. Teraz więcej czasu poświęca życiu prywatnemu i chwilom spędzanym ze swoim mężem Sebastianem Bear-McClardem.

Modelka dokumentuje swoją ciążę i dumnie prezentuje zmiany, jakie zachodzą w jej ciele na przełomie ostatnich miesięcy. Jeden z jej pierwszych ciążowych postów na Instagramie polubiło ponad 17 milionów internautów! Teraz szykuje się kolejny rekord…

Emily opublikowała właśnie zdjęcia wykonane przez fotografkę Renell Medrano w domu Emily w Nowym Jorku. Panie do tej sesji nie potrzebowały wiele - Emily zdradziła w opisie do zdjęć, że pracowały tylko we dwie:

Tylko ja i @renellaice w domu

Na fotografiach Emily pozuje głównie nago, a zdjęcia zachwycają intymną atmosferą. Delikatne promienie słońca pięknie podkreślają ciążowe krągłości gwiazdy. Jak podobają Wam się te nowe zdjęcia Emily Ratajkowski?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.