Emily Ratajkowski
Fot. Tara Ziemba / Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Emily Ratajkowski po raz pierwszy zostanie mamą! Modelka wzięła udział w pięknej sesji

Zdradziła też, dlaczego nie ujawni płci dziecka

Ksenia Krasko 26 października 2020 21:56
Emily Ratajkowski
Fot. Tara Ziemba / Getty Images

Emily Ratajkowski, modelka i aktorka polskiego pochodzenia, właśnie ogłosiła, że spodziewa się dziecka! Pierwsze zdjęcie gwiazdy z zaokrąglonym brzuszkiem pojawiło się na okładce amerykańskiej edycji magazynu Vogue. To ogromna niespodzianka dla fanów 29-latki, ponieważ jak dotąd nie dała im ani jednej wskazówki, która miałaby świadczyć o tym, że wkrótce zostanie mamą.

Emily Ratajkowski jest w ciąży

Modelka podzieliła się radosną nowiną na łamach Vogue, a przy okazji udzieliła ciekawego wywiadu, w którym wyjaśniła, jak widzi przyszłość swojego dziecka. Przyznała, że ma nadzieję wychować je w środowisku neutralnym pod względem płci, ponieważ nie chce, aby cierpiało z powodu stereotypów.

Decyzję o nie ujawnianiu płci dziecka podjęła wraz z mężem, producentem filmowym Sebastianem Bear-McClardem, którego poślubiła w 2018 roku. „Kiedy mówimy znajomym, że jestem w ciąży, ich pierwsze pytanie po gratulacjach prawie zawsze brzmi „Czy znacie już płeć?”. Lubimy odpowiadać, że nie poznamy płci, dopóki nasze dziecko nie skończy 18 lat i samo nas o tym poinformuje”, stwierdziła modelka.

Jak dodała, „to zarazem cudowna i przerażająca koncepcja”. Przyznała też, że jest bardzo ciekawa tego, jaką osobą będzie jej dziecko, i tego, jak ona sama sprawdzi się w roli matki.

Gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Grateful & growing 👼 Thank you @voguemagazine for this very special cover.

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.