Emily Ratajkowski
Fot. Tara Ziemba / Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Emily Ratajkowski po raz pierwszy zostanie mamą! Modelka wzięła udział w pięknej sesji

Zdradziła też, dlaczego nie ujawni płci dziecka

Ksenia Krasko 26 października 2020 21:56
Emily Ratajkowski
Fot. Tara Ziemba / Getty Images

Emily Ratajkowski, modelka i aktorka polskiego pochodzenia, właśnie ogłosiła, że spodziewa się dziecka! Pierwsze zdjęcie gwiazdy z zaokrąglonym brzuszkiem pojawiło się na okładce amerykańskiej edycji magazynu Vogue. To ogromna niespodzianka dla fanów 29-latki, ponieważ jak dotąd nie dała im ani jednej wskazówki, która miałaby świadczyć o tym, że wkrótce zostanie mamą.

Emily Ratajkowski jest w ciąży

Modelka podzieliła się radosną nowiną na łamach Vogue, a przy okazji udzieliła ciekawego wywiadu, w którym wyjaśniła, jak widzi przyszłość swojego dziecka. Przyznała, że ma nadzieję wychować je w środowisku neutralnym pod względem płci, ponieważ nie chce, aby cierpiało z powodu stereotypów.

Decyzję o nie ujawnianiu płci dziecka podjęła wraz z mężem, producentem filmowym Sebastianem Bear-McClardem, którego poślubiła w 2018 roku. „Kiedy mówimy znajomym, że jestem w ciąży, ich pierwsze pytanie po gratulacjach prawie zawsze brzmi „Czy znacie już płeć?”. Lubimy odpowiadać, że nie poznamy płci, dopóki nasze dziecko nie skończy 18 lat i samo nas o tym poinformuje”, stwierdziła modelka.

Jak dodała, „to zarazem cudowna i przerażająca koncepcja”. Przyznała też, że jest bardzo ciekawa tego, jaką osobą będzie jej dziecko, i tego, jak ona sama sprawdzi się w roli matki.

Gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Grateful & growing 👼 Thank you @voguemagazine for this very special cover.

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.