Edyta Zając, VIVA! 10/2017
Fot. Aldona Karczmarczyk
O tym się mówi!

Edyta Zając zachwyca figurą. Wyjawiła, jaki jest jej sekret

U modelek to prawdziwa rzadkość!

Aleksandra Frankowska 13 grudnia 2023 14:27
Edyta Zając, VIVA! 10/2017
Fot. Aldona Karczmarczyk

Edyta Zając to jedna z najpiękniejszych polskich modelek. Muza projektanta Macieja Zienia, przy okazji jego ostatniego pokazu opowiedziała portalowi JastrząbPost, jak na co dzień wygląda jej dieta. Czy trzyma linię dzięki specjalnym przepisom? A może to geny? Jaki jest jej sekret idealnej sylwetki?

ZOBACZ TEŻ: Tak dziś wygląda Stanisława Celińska. Artystka zachwyca w naturalnej odsłonie

Edyta Zając na pokazie Macieja Zienia

Na wybiegach zawsze zachwyca urodą i zjawiskową figurą. Edyta Zając  od lat jest muzą Macieja Zienia, prezentując jego najpiękniejsze kreacje. Nie ukrywa, że ta współpraca jest dla niej wyjątkowa.

Edyta Zając
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

"Czuję się absolutnie wyjątkowo i czuje ogromne wyróżnienie. Znamy się już tyle lat, że dla mnie to czysta przyjemność i bardzo się cieszę, że mogłam Maćkowi towarzyszyć w jego wyjątkowym dniu i też, że mogłam przejść się po wybiegu" – mówiła dla JastrząbPost.

Dieta Edyty Zająć. Nie każda modelka może sobie na to pozwolić

Co robi Zając, aby utrzymać tak znakomitą figurę? Cóż, jak wiele znanych modelek, ma ogromne szczęście, bo odziedziczyła ją w genach. Zawsze jadła i je zdrowo, ale od czasu do czasu pozwala sobie na słodkości, które sprawiają jej przyjemność. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ta rola przyniosła mu niemal taką samą popularność jak „Pancerni”! Przyjął ją w zastępstwie za innego aktora

Party Fashion Night 2023: Edyta Zając, Cisowianka Perlage
Fot. Materiały prasowe/AKPA

"Ja staram się być raczej taka wyważona, więc pozwalam sobie na słodycze, które bardzo lubię chociaż wiem, że po mnie tego nie widać i osoby, które mogą mnie nie znać często nie wierzą" – przyznała w wywiadzie.

Tylko pozazdrościć! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.