Edyta Zając, VIVA! 10/2017
Fot. Aldona Karczmarczyk
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Zając pierwszy raz opowiedziała o związku z Michałem Mikołajczakiem: „Nie wszystko jest na sprzedaż”

Modelka zdradziła kilka istotnych szczegółów na temat nowej relacji

Damian Brillowski 8 kwietnia 2022 10:01
Edyta Zając, VIVA! 10/2017
Fot. Aldona Karczmarczyk

Edyta Zając od pewnego czasu jest szczęśliwie zakochana w aktorze Michale Mikołajczaku. Para bardzo mocno strzeże swojej prywatności i nie afiszuje się publicznie ze swoją miłością. Ostatnio modelka udzieliła wywiadu, w którym jasno określiła jakie ma stanowisko na temat okazywania sobie publicznie uczuć. „Nie wszystko jest na sprzedaż”, stwierdziła. Co jeszcze zdradziła? Już dawno nie była tak szczera.

Edyta Zając spotyka się z Michałem Mikołajczakiem 

Edyta Zając zasłynęła jako polska modelka, która brała udział w pokazach mody u najlepszych projektantów z całego świata. Prezentowała na wybiegu ubrania m.in. Roberto Cavalli'ego czy Mary Katrantzu. Była też twarzą marki Kenzo. Jednak w Polsce jej popularność wzrosła, kiedy w 2020 roku wzięła udział w 11 edycji programu „Taniec z gwiazdami”. W parze z tancerzem Michałem Bartkiewiczem sięgnęła po główną wygraną, czyli Kryształową Kulę, pokonując w finale Julię Wieniawę. 

Prywatnie Edyta Zając przez cztery lata tkwiła w związku małżeńskim z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. Ich małżeństwo było dość burzliwe i skomplikowane. W 2020 roku doszło do rozwodu. Modelka nigdy nie ujawniła co było główną przyczyną rozstania. 

Po rozwodzie z piłkarzem, modelka odnalazła szczęście u boku aktora Michała Mikołajczaka, którego widzowie mogą znać z takich seriali jak; „Prawo Agaty”, „Na Wspólnej” czy „Pierwsza miłość”. Na próżno jednak szukać w internecie ich wspólnych zdjęć, bowiem para bardzo mocno strzeże swojej prywatności. W listopadzie 2021 roku zakochani pojawili się na polskiej premierze filmu „Dom Gucci”, ale unikali pozowania do wspólnych zdjęć.

Czytaj także: Joanna Koroniewska: „Wychodzę z założenia, że jeśli mężczyzna mnie oszuka, to on będzie tego żałował, nie odwrotnie”

Edyta Zając, premiera filmu
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Edyta Zając, premiera filmu "Dom Gucci", Warszawa, 23.11.2021 rok

Michał Mikołajczak, premiera filmu
Fot. VIPHOTO/East News

Michał Mikołajczak, premiera filmu "Dom Gucci", Warszawa, 23.11.2021 rok

Edyta Zając chroni swój związek z Michałem Mikołajczakiem przed światem mediów 

Ostatnio Edyta Zając gościła na otwarciu salonu fryzjerskiego. Podczas wydarzenia została zapytana przez reportera serwisu Pudelek o nową relację z aktorem Michałem Mikołajczakiem. Modelka przyznała, że woli zachować swój związek z dala od świata mediów. Ma ku temu ważny powód. 

„Ja konsekwentnie zawsze chroniłam swojego życia prywatnego i myślę, że ta konsekwencja procentuje. Jak się raz wpuści media do swojego życia, trzeba się liczyć z tym, że ludzie są zainteresowani, a ja chcę zachować tę prywatność dla siebie. Moim zdaniem nie wszystko jest na sprzedaż, ja mam po prostu taki charakter. Nie lubię robić czegoś wbrew sobie. To jest moja oaza i zostawiam to dla siebie”, stwierdziła gwiazda. 

Gdy została zapytana przez reportera, czy dopuszcza myśl, by w przyszłości pokazywać się publicznie u boku ukochanego, oznajmiła: „Nie lubię gdybać, ale mamy takie same podejście do różnych spraw. Takie same wartości i priorytety. Ciężko mi powiedzieć, co będzie za kilka lat. Tego nikt nie wie. Ale tak to czuję i tak to robię”. 

Życzymy Edycie i Michałowi wszystkiego najpiękniejszego.  

Czytaj także: Magdalena Cielecka po raz pierwszy opowiedziała o relacji z Bartoszem Gelnerem 

Edyta Zając, Uroczyste otwarcie Royal Hair w Warszawie, 06.04.2022 rok
Fot. VIPHOTO/East News

 

Edyta Zając, uroczyste otwarcie salonu fryzjerskiego Royal Hair w Warszawie, 06.04.2022 rok

Michał Mikołajczak, 26.08.2021 Warszawa. Prezentacja jesiennej ramówki TVN
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Michał Mikołajczak, prezentacja jesiennej ramówki TVN, Warszawa, 26.08.2021 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.