Magdalena Cielecka, VIVA! styczeń 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Magdalena Cielecka po raz pierwszy opowiedziała o relacji z Bartoszem Gelnerem 

„Z jakiegoś powodu serce wybrało jego. Nie wartościuję go przez pryzmat wieku”

Olga Figaszewska 5 kwietnia 2022 20:45
Magdalena Cielecka, VIVA! styczeń 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Magdalena Cielecka po raz pierwszy opowiedziała o relacji z Bartoszem Gelnerem. Para od kilku lat tworzy szczęśliwy związek. Zakochanych dzieli 16 lat, ale różnica wieku nie stoi im na przeszkodzie w budowaniu trwałej relacji. Co zdradziła aktorka?

Magdalena Cielecka o związku z Bartoszem Gelnerem

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner odnaleźli u swojego boku szczęście. O związku aktorskiej pary media po raz pierwszy informowały w 2019 roku. Donoszono, że zakochani mieli poznać się podczas sylwestra u wspólnych znajomych. Połączyła ich wspólna pasja, zainteresowania i plany na przyszłość. Potem mieli spędzić razem wakacje w Grecji. Jedno z pierwszych wspólnych zdjęć zostało wykonane na weselu Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Aktorska para nie wypowiada się na temat swojej relacji. Unikają zainteresowania mediów i rozgłosu. Magdalena Cielecka zrobiła wyjątek w nowym wywiadzie dla magazynu Zwierciadło.

Gwiazda skomentowała różnice wieku, która dzieli ją z ukochanym. Podkreśliła, że ważne jest wnętrze człowieka, jego dojrzałość i doświadczenia.

„Mam pełną świadomość, że on mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego. Nie wartościuję go przez pryzmat wieku, tylko dlatego, jakim jest człowiekiem. Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame. Ktoś starszy może być dzieckiem na wielu poziomach i odwrotnie, to bardzo indywidualne. Moje życie jest tu i teraz, takie. Jestem w nim na całość”, zwierzyła się.

Zobacz też: Znają się jeszcze ze szkoły, przed nimi złote gody... Tak kochają się Tadeusz i Ewa Drozdowie

Magdalena Cielecka, VIVA! 2017, 2/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wspólna praca i pasja do aktorstwa mocno ich ze sobą połączyła. Doskonale się rozumieją i wspierają na każdym kroku. To dla nich bardzo ważne. Jednak przede wszystkim liczy się braterstwo dusz.

„Na pewno wspólny kod porozumiewania się, ten sam świat, nawet to tak zwane przynoszenie problemów zawodowych do domu – to wszystko pomaga we wzajemnym rozumieniu się. Ale nie ma reguł. W takiej relacji czasem jest łatwiej, a czasem trudniej. Jak w każdej. Przecież nie planuję, w kim się zakocham, to się po prostu wydarza”, dodała w Zwierciadle Magdalena Cielecka.

Gwiazda wyznała również, na jakie cechy zwraca uwagę u drugiej osoby. Jaki jest jej ideał mężczyzny?

„Postawiłabym więc pytanie: co powinien mieć człowiek, żeby mnie zafascynował? Musi mnie ciekawić intelektualnie, mieć poczucie humoru, musi istnieć między nami chemia, nie wyłącznie seksualna, ale na poziomie mowy ciała, tembru głosu, uśmiechu, sposobu poruszania, co sprawia, że chcę się na tę osobę patrzeć, słuchać jej. Cenię też, gdy człowiek ma w sobie tajemnicę”, dodała.

Magdalenie Cieleckiej i Bartoszowi Gelnerowi życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Sprawdź też: Tak dziś wyglądają synowie Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz. To prawdziwi przystojniacy! 

Bartosz Gelner, 2019
Fot. Podlewski/AKPA

Bartosz Gelner, 2019

Magdalena Cielecka
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Magdalena Cielecka, Viva! styczeń 2017

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.