Tego po piłkarzu mało kto się spodziewał...

Konrad Szczęsny 2 listopada 2019 14:02

Był głośny ślub i... jeszcze głośniejsze rozstanie. Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w 2016 roku. Wydawało się, że była to dojrzała i przemyślana decyzja. Niestety, w tym roku wyszło na jaw, że piłkarz zdradzał piękną modelkę. Owocem jego płomiennego romansu jest dwuletnia dzisiaj córka. Jak się jednak okazuje, sportowiec nie porzuca najwyraźniej nadziei, że odzyska względy małżonki, która złożyła pozew rozwodowy...

Jakub Rzeźniczak chce wrócić do Edyty Zając?

Najpierw zapewnił w wywiadzie, że żałuje zdrady i wyznawał miłość Edycie Zając. Następnie przyznał, że owocem jego płomiennego romansu jest córka, która w tym roku skończyła dwa latka. Na tym jednak nie koniec! 

W miniony czwartek media obiegła informacja, że Jakub Rzeźniczak trafił do szpitala z podejrzeniem zapalenia opon mózgowych, o czym poinformowali przedstawiciele klubu piłkarza, Wisły Płock.

„Nasz zawodnik przebywa obecnie w warszawskim szpitalu, w którym w najbliższym czasie pozostanie pod stałą obserwacją lekarzy. Rzeźniczakowi, którego czeka teraz przerwa w grze, życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia”, napisano.

Pobyt w placówce i większa ilość wolnego czasu zachęciły piłkarza do dialogu z fanami. Za pośrednictwem InstaStories zachęcił ich, by zadawali mu pytania.

Jedno z nich brzmiało: „najpiękniejsza według Ciebie kobieta na świecie?”. Jakub Rzeźniczak udostępnił w odpowiedzi zdjęcie... Edyty Zając.

Czy modelka wybaczy mu zdradę i wycofa pozew o rozwód? Jak zapewniał w jednym z wywiadów „wciąż kocha Edytę i to z wzajemnością”...

Związek Edyty Zając i Jakuba Rzeźniczaka

Po raz pierwszy pojawili się razem publicznie pięć lat temu, w 2014 roku. Już wtedy internauci i media zachwycali się wybranką Jakuba Rzeźniczaka. Szybko wyszło na jaw, że Edyta Zając jest związana z modelingiem.

Ślub w błysku fleszy wzięli 11 czerwca 2016 roku. Wydawało się, że tworzą zgodną i kochającą się parę. Jednak już rok później w sieci zaczęły pojawiać się niepokojące informacje, że małżeństwo przechodzi kryzys. Wszystkiemu winien miał być romans, w jaki uwikłał się Jakub Rzeźniczak. Oboje jednak nie komentowali tych sensacyjnych doniesień. Dopiero w czerwcu tego roku, gdy Edyta Zając skasowała wszystkie zdjęcia z ukochanym z mediów społecznościowych i przestała go obserwować, sprawa nabrała medialnego rozgłosu.

W końcu sportowiec przyznał, że ma dwuletnią córkę, owoc romansu z inną kobietą. Modelka po raz pierwszy skomentowała rozstanie we wrześniu. Wtedy też wyszło na jaw, że złożyła pozew rozwodowy  

1/5
Edyta Zając-Rzeźniczak
Copyright @Instagram/@edyta_zajac
1/5

Romantyczny ślub w błysku fleszy wzięli 11 czerwca 2016 roku. Wydawali się parą idealną.

2/5
Edyta Zając-Rzeźniczak, Jakub Rzeźniczak
Copyright @Instagram
2/5

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak zachwycali fanów i media, publikując zdjęcia z egzotycznych podróży...

3/5
Edyta Rzeźniczak, Jakub Rzeźniczak, najgorętsze pary show-biznesu
Copyright @East News
3/5

Bywali również razem na salonach. Chętnie pozowali do zdjęć.

4/5
Edyta Zając-Rzeźniczak
Copyright @Instagram/@edyta_zajac
4/5

Jednak już w 2017 roku, zaledwie rok po ślubie, zaczęto spekulować, że piłkarz zdradził ukochaną. Miał wdać się w romans, którego owocem jest dwuletnia dziś córeczka.

5/5
Edyta Zając-Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak - kryzys
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
5/5

W tym roku potwierdził plotki. Edyta Zając natomiast zdecydowała się złożyć pozew rozwodowy. Czy Jakubowi Rzeźniczakowi uda się odzyskać względy ukochanej?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.