O TYM JEST GŁOŚNO

Jakub Rzeźniczak chce wrócić do Edyty Zając?! Sensacyjne wyznanie

Tego po piłkarzu mało kto się spodziewał...

Konrad Szczęsny 2 listopada 2019 14:02

Był głośny ślub i... jeszcze głośniejsze rozstanie. Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w 2016 roku. Wydawało się, że była to dojrzała i przemyślana decyzja. Niestety, w tym roku wyszło na jaw, że piłkarz zdradzał piękną modelkę. Owocem jego płomiennego romansu jest dwuletnia dzisiaj córka. Jak się jednak okazuje, sportowiec nie porzuca najwyraźniej nadziei, że odzyska względy małżonki, która złożyła pozew rozwodowy...

Jakub Rzeźniczak chce wrócić do Edyty Zając?

Najpierw zapewnił w wywiadzie, że żałuje zdrady i wyznawał miłość Edycie Zając. Następnie przyznał, że owocem jego płomiennego romansu jest córka, która w tym roku skończyła dwa latka. Na tym jednak nie koniec! 

W miniony czwartek media obiegła informacja, że Jakub Rzeźniczak trafił do szpitala z podejrzeniem zapalenia opon mózgowych, o czym poinformowali przedstawiciele klubu piłkarza, Wisły Płock.

„Nasz zawodnik przebywa obecnie w warszawskim szpitalu, w którym w najbliższym czasie pozostanie pod stałą obserwacją lekarzy. Rzeźniczakowi, którego czeka teraz przerwa w grze, życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia”, napisano.

Pobyt w placówce i większa ilość wolnego czasu zachęciły piłkarza do dialogu z fanami. Za pośrednictwem InstaStories zachęcił ich, by zadawali mu pytania.

Jedno z nich brzmiało: „najpiękniejsza według Ciebie kobieta na świecie?”. Jakub Rzeźniczak udostępnił w odpowiedzi zdjęcie... Edyty Zając.

Czy modelka wybaczy mu zdradę i wycofa pozew o rozwód? Jak zapewniał w jednym z wywiadów „wciąż kocha Edytę i to z wzajemnością”...

Związek Edyty Zając i Jakuba Rzeźniczaka

Po raz pierwszy pojawili się razem publicznie pięć lat temu, w 2014 roku. Już wtedy internauci i media zachwycali się wybranką Jakuba Rzeźniczaka. Szybko wyszło na jaw, że Edyta Zając jest związana z modelingiem.

Ślub w błysku fleszy wzięli 11 czerwca 2016 roku. Wydawało się, że tworzą zgodną i kochającą się parę. Jednak już rok później w sieci zaczęły pojawiać się niepokojące informacje, że małżeństwo przechodzi kryzys. Wszystkiemu winien miał być romans, w jaki uwikłał się Jakub Rzeźniczak. Oboje jednak nie komentowali tych sensacyjnych doniesień. Dopiero w czerwcu tego roku, gdy Edyta Zając skasowała wszystkie zdjęcia z ukochanym z mediów społecznościowych i przestała go obserwować, sprawa nabrała medialnego rozgłosu.

W końcu sportowiec przyznał, że ma dwuletnią córkę, owoc romansu z inną kobietą. Modelka po raz pierwszy skomentowała rozstanie we wrześniu. Wtedy też wyszło na jaw, że złożyła pozew rozwodowy  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.