Jakub Rzeźniczak
Fot. MICHAL KLAG/REPORTER
O NIM SIĘ MÓWI

„Od kilku dni narzekał na silne bóle głowy”. Jakub Rzeźniczak trafił do szpitala

Piłkarz ma poważny problem ze zdrowiem

Ksenia Krasko 31 października 2019 14:14
Jakub Rzeźniczak
Fot. MICHAL KLAG/REPORTER

Przedstawiciele klubu piłkarskiego Wisła Płock poinformowali o poważnych problemach zdrowotnych Jakuba Rzeźniczaka. Piłkarz trafił do szpitala, jednak na razie nie wiadomo, jak szybko go opuści i kiedy powróci na boisko.

Jakub Rzeźniczak w szpitalu

Jakub Rzeźniczak od kilku dni narzekał na silne bóle głowy, a po przeprowadzonych konsultacjach medycznych w Płocku i w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie stwierdzono u niego wirusowe zapalenie opon mózgowych”, czytamy w oficjalnym komunikacie Wisły Płock.

„Nasz zawodnik przebywa obecnie w warszawskim szpitalu, w którym w najbliższym czasie pozostanie pod stałą obserwacją lekarzy. Rzeźniczakowi, którego czeka teraz przerwa w grze, życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia”.

Jakub Rzeźniczak rozpoczął karierę w 1996 roku, był wtedy zawodnikiem Widzewa Łódź. W Ekstraklasie zadebiutował w 2003, a rok później znalazł się w gronie piłkarzy Legii Warszawa. Po kolejnych dwóch latach powrócił do Widzewa, jednak już w 2017 podpisał kontrakt z klubem Qarabağ Ağdam i wyjechał do Azerbejdżanu. W czerwcu tego roku związał swoją karierę z Wisłą Płock. 

Jakub Rzeźniczak o imprezach
Fot. ONS

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.