Jakub Rzeźniczak
Fot. MICHAL KLAG/REPORTER
O NIM SIĘ MÓWI

„Od kilku dni narzekał na silne bóle głowy”. Jakub Rzeźniczak trafił do szpitala

Piłkarz ma poważny problem ze zdrowiem

Ksenia Krasko 31 października 2019 14:14
Jakub Rzeźniczak
Fot. MICHAL KLAG/REPORTER

Przedstawiciele klubu piłkarskiego Wisła Płock poinformowali o poważnych problemach zdrowotnych Jakuba Rzeźniczaka. Piłkarz trafił do szpitala, jednak na razie nie wiadomo, jak szybko go opuści i kiedy powróci na boisko.

Jakub Rzeźniczak w szpitalu

Jakub Rzeźniczak od kilku dni narzekał na silne bóle głowy, a po przeprowadzonych konsultacjach medycznych w Płocku i w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie stwierdzono u niego wirusowe zapalenie opon mózgowych”, czytamy w oficjalnym komunikacie Wisły Płock.

„Nasz zawodnik przebywa obecnie w warszawskim szpitalu, w którym w najbliższym czasie pozostanie pod stałą obserwacją lekarzy. Rzeźniczakowi, którego czeka teraz przerwa w grze, życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia”.

Jakub Rzeźniczak rozpoczął karierę w 1996 roku, był wtedy zawodnikiem Widzewa Łódź. W Ekstraklasie zadebiutował w 2003, a rok później znalazł się w gronie piłkarzy Legii Warszawa. Po kolejnych dwóch latach powrócił do Widzewa, jednak już w 2017 podpisał kontrakt z klubem Qarabağ Ağdam i wyjechał do Azerbejdżanu. W czerwcu tego roku związał swoją karierę z Wisłą Płock. 

Jakub Rzeźniczak o imprezach
Fot. ONS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.