Jakub Rzeźniczak
Fot. MICHAL KLAG/REPORTER
O NIM SIĘ MÓWI

„Od kilku dni narzekał na silne bóle głowy”. Jakub Rzeźniczak trafił do szpitala

Piłkarz ma poważny problem ze zdrowiem

Ksenia Krasko 31 października 2019 14:14
Jakub Rzeźniczak
Fot. MICHAL KLAG/REPORTER

Przedstawiciele klubu piłkarskiego Wisła Płock poinformowali o poważnych problemach zdrowotnych Jakuba Rzeźniczaka. Piłkarz trafił do szpitala, jednak na razie nie wiadomo, jak szybko go opuści i kiedy powróci na boisko.

Jakub Rzeźniczak w szpitalu

Jakub Rzeźniczak od kilku dni narzekał na silne bóle głowy, a po przeprowadzonych konsultacjach medycznych w Płocku i w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie stwierdzono u niego wirusowe zapalenie opon mózgowych”, czytamy w oficjalnym komunikacie Wisły Płock.

„Nasz zawodnik przebywa obecnie w warszawskim szpitalu, w którym w najbliższym czasie pozostanie pod stałą obserwacją lekarzy. Rzeźniczakowi, którego czeka teraz przerwa w grze, życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia”.

Jakub Rzeźniczak rozpoczął karierę w 1996 roku, był wtedy zawodnikiem Widzewa Łódź. W Ekstraklasie zadebiutował w 2003, a rok później znalazł się w gronie piłkarzy Legii Warszawa. Po kolejnych dwóch latach powrócił do Widzewa, jednak już w 2017 podpisał kontrakt z klubem Qarabağ Ağdam i wyjechał do Azerbejdżanu. W czerwcu tego roku związał swoją karierę z Wisłą Płock. 

Jakub Rzeźniczak o imprezach
Fot. ONS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…