Edyta Zając, VIVA! 10/2017
Fot. Aldona Karczmarczyk
O TYM JEST GŁOŚNO

Edyta Zając-Rzeźniczak pierwszy raz o rozstaniu z mężem: „Źle sobie z tym radziłam...”

Modelka wyjawiła, jak zareagowała na zdradę Jakuba Rzeźniczaka

Rafał Kowalski 19 września 2019 08:11
Edyta Zając, VIVA! 10/2017
Fot. Aldona Karczmarczyk

To, że Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając-Rzeźniczak od kilku miesięcy nie są już razem, nie jest już tajemnicą. O kryzysie pary media rozpisywały się w czerwcu. Do tej pory żadna z gwiazd nie skomentowała rozstania. Aż do dzisiejszego wydania Dzień Dobry TVN.

Edyta Zając-Rzeźniczak o rozstaniu z piłkarzem

Trzy miesiące temu do mediów przedostała się informacja, że Jakub Rzeźniczak jest ojcem dwuletniej dziewczynki z innego związku. Piłkarz Wisły Płock długo nie komentował tych doniesień, aż w końcu się złamał i przyznał się do tych informacji. „Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu”, mówił 32-latek w rozmowie z portalem Weszło.com. Sportowcowi przypisywano też romans z jedną z piosenkarek, jednak to tego już Kuba Rzeźniczak się nie przyznał.

Tak czy tak wielbiciele piłkarza i jego żony Edyty sprawdzili, że piękna modelka nie obserwuje już na Instagramie 32-latka. To spowodowało falę podejrzeń, że żona nie wybaczyła mężowi zdrady i para nie jest już razem. Po kilku miesiącach milczenia, Edyta Zając-Rzeźniczak zajęła stanowisko w sprawie...

Edyta Zając-Rzeźniczak w Dzień Dobry TVN o rozwodzie z Kubą Rzeźniczakiem

W rozmowie z Mateuszem Hładkim, Edyta Zając-Rzeźniczak pierwszy raz odniosła się do plotek o rozwodzie. Potwierdziła rozstanie i opowiedziała o swoich emocjach. „Muszę przyznać, że ostatni okres nie jest dla mnie zbyt przychylny. Swoje przeszłam. Przyszedł odpowiedni czas, bym przyznała, że moje małżeństwo się zakończyło. Podjęłam odpowiednie kroki rozwodowe. Zastanawiałam się nad tym długo. Takie decyzje nie są proste, ale zmusiły mnie do tego pewne sytuacje, które zadziały się w ostatnim czasie. To była najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Ona też kosztowała mnie najwięcej”, wyznała modelka.

Zapytana o to, czy wiedziała o tym, że jej mąż ma dziecko z inną kobietą, odpowiedziała szczerze. „Wiedziałam o tym. Wolałabym się jednak zbytnio nie odnosić do tych informacji. O tym powinien mówić Jakub. Nie ukrywam, że ten temat jest dla mnie wciąż trudny. Jako dla kobiety, dla żony. To był główny powód tego, że dziś rozmawiamy na temat mojego życia prywatnego”, usłyszeliśmy od Edyty Zając-Rzeźniczak w TVN. Modelka dawała mężowi kilka szans. „Kiedy się kogoś kocha i się w tę osobę bardzo wierzy, to można wiele wybaczyć. Ja też wybaczałam aż dotarłam do swoich własnych granic", dodała 31-latka.

Co przed gwiazdą? Edyta Zając-Rzeźniczak planuje wiele aktywności jako modelka! „Ostatnio faktycznie trochę mnie nie było, także ze względów prywatnych, ale i zawodowych. Moja agencja znajduje się w Tel-Awiwie. Przez ostatnie półtora roku mieszkałam za granicą. Ale właśnie wróciłam. […] Teraz skupiam się na pracy. Nie chcę zapeszać, ale czeka mnie kilka fajnych projektów. [...] Nie ukrywam, że ciągnie mnie też do do show-biznesu. Chciałabym też zrobić do fajnego poza modelingiem", wyjawiła była ukochana Jakuba Rzeźniczaka.

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając-Rzeźniczak byli małżeństwem od czerwca 2016 roku. Trzymamy za modelkę kciuki. 

Edyta Zając-Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak - kryzys
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.