Jakub Rzeźniczak
Fot. MICHAL KLAG/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

Jakub Rzeźniczak pierwszy raz wyjawił, że ma kilkuletnią córkę: „Bardzo ją kocham!”

Matką dziecka nie jest jednak żona piłkarza...

Rafał Kowalski 24 czerwca 2019 21:24
Jakub Rzeźniczak
Fot. MICHAL KLAG/REPORTER

Ostatnie dwa lata Jakub Rzeźniczak poświęcił rozwijaniu swojej kariery międzynarodowej. 32-latek wyjechał do Azerbejdżanu, by dołączyć do jednej z tamtejszych drużyn i to właśnie dlatego polskie media niewiele się nim interesowały. Piłkarz wrócił jednak niedawno do kraju w związku ze swoim transferem do Wisły Płock. Zainteresowani życiem prywatnym uzdolnionego zawodnika odkryli, że został tatą. Teraz Rzeźniczak to potwierdził.

Jakub Rzeźniczak ojcem. Ile lat ma córeczka?

Kilka tygodni temu pojawiła się informacja, że Kuba Rzeźniczak ma dwuletnią córeczkę. Piłkarz nie komentował tych doniesień. Aż do teraz. "Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu”, wytłumaczyć obrońca Wisły Płock w rozmowie z Weszło.com.

Zawodnik ostrożnie podchodził do tematu, ponieważ mamą dziewczynki nie jest Edyta Zając, z którą Kuba Rzeźniczak pobrał się w 2016 roku. Ponadto modelka skasowała niedawno z sieci wszystkie zdjęcia, na których jest z piłkarzem. Przestała obserwować także jego konto na Instagramie. To wywołało falę domysłów, że ona i sportowiec nie są już razem.

Pojawienie się na świecie dziecka z innego związku wydaje się powodem, dla którego Edyta i Kuba mogli postanowić zakończyć swoje małżeństwo. Na ten moment nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia takiej wersji wydarzeń… 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jakub Rzeźniczak25 (@jakubrzezniczak25)

Edyta Zając-Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak - kryzys
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.