Edyta Zając-Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak - rozstanie
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Edyta Zając potwierdziła, że rozwiodła się z Jakubem Rzeźniczakiem

„Cieszę się, że trudny okres w moim życiu mam już za sobą”

Ksenia Krasko 6 sierpnia 2020 09:45
Edyta Zając-Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak - rozstanie
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

O kryzysie w związku Edyty Zając i Jakuba Rzeźniczaka mówiło się od jakiegoś czasu, ale żadna ze stron nie komentowała, czy doniesienia mediów i domysły fanów są prawdziwe. We wrześniu 2019 roku modelka jako pierwsza poinformowała o rozstaniu z mężem. „Przyszedł odpowiedni czas, bym przyznała, że moje małżeństwo się zakończyło. [...] Takie decyzje nie są proste, ale zmusiły mnie do tego pewne sytuacje, które zadziały się w ostatnim czasie”, mówiła w programie Dzień Dobry TVN. Teraz potwierdziła, że rozwód ma już za sobą.

Edyta Zając rozwiodła się z Jakubem Rzeźniczakiem

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak zaręczyli w 2013 roku, a trzy lata później wzięli ślub. Byli jedną z najpopularniejszych par show biznesu, chociaż nie wypowiadali się zbyt często o swoim życiu prywatnym. Kiedy po roku małżeństwa nagle zniknęli, podejrzewano, że przechodzą poważny kryzys, ale były to tylko plotki.

W 2019 roku media po raz kolejny informowały, że para się rozstaje. W tym samym czasie okazało się, że Jakub Rzeźniczak ma córkę. Piłkarz nie ukrywał, że ma kontakt z dziewczynką. „Wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu”, mówił portalowi Weszło.com.

Edyta Zając przyznała później, że wiedziała o dziecku. Prawdopodobnie była to jedna z przyczyn, przez które zdecydowała się na rozstanie z piłkarzem. „Kiedy się kogoś kocha i się w tę osobę bardzo wierzy, to można wiele wybaczyć. Ja też wybaczałam, aż dotarłam do swoich własnych granic”, wyznała na antenie programu Dzień Dobry TVN.

Jak informuje Pudelek, para jest już oficjalnie rozwiedziona, chociaż ze względu na epidemię Covid-19, rozprawę przekładano dwa razy. „Tak, oficjalnie jestem już po rozwodzie. Cieszę się, że pewien bardzo trudny okres w moim życiu mam już za sobą”, przekazała modelka podczas rozmowy z portalem.

„To jedyny mój komentarz odnośnie rozwodu. Rodzice nauczyli mnie szacunku do każdego i z tego powodu nie chciałabym poruszać tych kwestii. Uważam, że sprawy prywatne powinno się zostawiać dla siebie. A ludzi poznaje się po tym, jak kończą”, dodała. 

Przyznała także, że teraz skupia się na sobie i nowych wyzwaniach zawodowych. „Jestem szczęśliwa i ciekawa tego, co przyniesie przyszłość”, powiedziała portalowi Pudelek.

Media informowały ostatnio, że Edyta Zając spotyka się z tajemniczym mężczyzną, a Jakub Rzeźniczak związał się z modelką Magdaleną Stępień. Wygląda więc na to, że byli małżonkowie z powodzeniem układają swoje życie prywatne na nowo. 

Edyta Zając, VIVA! 10/2017
Fot. Aldona Karczmarczyk

Jakub Rzeźniczak
Fot. MICHAL KLAG/REPORTER

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?