oliwia-beiuk-podpisala-pierwszy-kontrakt-obag
Fot. Instagram@oliwiabieniuk
METAMORFOZY GWIAZD

Oliwia Bieniuk w długiej grzywce!

Jak córka Anny Przybylskiej wygląda w nowej fryzurze?

Redakcja VIVA! 4 września 2020 11:30
oliwia-beiuk-podpisala-pierwszy-kontrakt-obag
Fot. Instagram@oliwiabieniuk

O Oliwii Bieniuk jest ostatnio bardzo głośno. Najpierw okazało się, że nastolatka podpisała swój pierwszy kontrakt reklamowy i wystąpiła w kampanii torebek, a chwilę później zadebiutowała na ekranie w filmie Jak nie zgubić siebie w reżyserii Daniela Rusina. Jak widać jest duża szansa, że Oliwia pójdzie w ślady swojej słynnej mamy, Anny Przybylskiej, i zostanie aktorką. Młodą gwiazdę na Instagramie obserwuje już 167 tysięcy osób, więc spokojnie można nazwać ją influencerką. I jak na tą funkcję przystało, Oliwia lansuje właśnie nowy trend...

Nowa fryzura Oliwii Bieniuk

Oliwia Bieniuk od dawna nosi klasyczną fryzurę long bob, czyli włosy obcięte na prosto sięgające jej do ramion. Ta długość pozwala nastolatce na częste zmiany uczesania, które potem kopiują obserwujące ją na Instagramie młode dziewczyny i nie tylko one... Niedawno pozowała do zdjęć w dwóch efektownych koczkach na czubku głowy, które potem szybko zauważyliśmy także u Mariny!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On set, domyślacie się co to za kampania?🥳

A post shared by 𝓞𝓵𝓲𝔀𝓲𝓪💫 (@oliwia.bieniuk) on

Teraz z kolei Oliwia Bieniuk pokazała się na Instastories w długiej grzywce, która ślicznie okala jej twarz. To uczesanie nie wymagało od niej podcięcia włosów, a jedynie wyciągnięcia kilku kosmyków znad czoła. Efekt jest świetny! To genialny patent na szybką zmianę wizerunku bez potrzeby wizyty u fryzjera.

nowa-fryzura-oliwii-bieniuk
Fot. Instagram@oliwia.bieniuk

Teraz czekamy na kolejną przemianę młodej gwiazdy lub na  jej kolejną sesję! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.