Brigitte Macron włosy
Fot. REGIS DUVIGNAU/AFP/East News
O tym się mówi

Brigitte Macron zaskoczyła nową fryzurą!

Krótka grzywka odjęła jej lat!

Marta Cieplak 19 maja 2021 12:30
Brigitte Macron włosy
Fot. REGIS DUVIGNAU/AFP/East News

67-letnia Brigitte Macron to jedna z najbardziej znanych Pierwszych Dam! Nie tylko za sprawą szokującej różnicy wieku między nią, a jej mężem, Emanuelem Macron, ale także wyjątkowego wyczucia stylu. Francuzka zawsze jest nienagannie ubrana, a jej stylizacjami zachwycają się eksperci z całego świata. Aby wyglądać młodziej, Brigitte Macron farbuje się na blond i nosi od lat taką samą fryzurę – długiego, sięgającego do ramion klasycznego boba z grzywką curtain bangs. Teraz jednak postanowiła to zmienić i pokazała się w zupełnie nowym uczesaniu!

Nowa fryzura Brigitte Macron

Brigitte Macron bardzo dba o swój wygląd – eksperci od lat mówią o tym, że korzysta z pomocy chirurgów plastycznych i ekspertów od odmładzania. Ona sama co prawda dementuje te informacje, ale fachowcy nie mają wątpliwości. 

Zobacz także: Jakie operacje plastyczne miała 67-letnia Brigitte Macron?

Jednym z nich jest  lekarz medycyny estetycznej dr Julian de Silva, który na łamach Daily Mail powiedział: 

Brigitte ewidentnie wykonała ogromną pracę, aby wyglądać dziesięć lat młodziej. Na jej twarzy nie zobaczymy zbyt wielu linii i zmarszczek poza okolicami ust i oczu. Możliwe, że Pierwsza Dama korzystała też z wypełniaczy twarzy, np. botoksu. Wydaję mi się, że mogła w przeszłości skorzystać z zabiegu w tej materii, aby uzyskać pożądany efekt.

Zresztą trudno jej się dziwić. Jej mąż jest od niej młodszy o 24 lata i wygląda bardzo młodo, więc i Pierwsza Dama chce zrobić wszystko, by zatrzymać czas. Teraz znalazła na to jeszcze inny sposób - postanowiła delikatnie zmienić fryzurę! Podczas szczytu na rzecz finansowania afrykańskich gospodarek Brigitte Macron pokazała się w upiętych włosach i krótszej, gęstszej grzywce!

Brigitte Macron nowa fryzura
Fot. Blondet Eliot/ABACA/Abaca/East News

Tym razem włosy zostały wymodelowane tak, by zasłaniać czoło, a nie je odkrywać. Ten prosty zabieg i kilka cięć nożyczkami sprawiło, że Brigitte Macron wygląda zupełnie inaczej! Obserwatorzy są też jednogłośni w opinii, że nowa fryzura odmłodziła wizualnie Pierwszą Damę Francji! A upięcie włosów nad karkiem optycznie ją jeszcze wysmukliło. Choć akurat figurę Brigitte Macron ma doskonałą i mimo dojrzałego wieku chętnie pokazuje się na plaży w bikini!

Zobacz także: 67-letnia Brigitte Macron pokazała ciało w odważnym bikini, podczas luksusowych wakacji!

Jak Wam się podoba Brigitte Macron w nowym uczesaniu? My jesteśmy zachwyceni i mamy nadzieję, że ten look zagości u niej na dłużej. Uczesanie jest bowiem o wiele bardziej nowoczesne, niż wysłużony bob.

Brigitte Macron fryzura
Fot. Blondet Eliot/ABACA/Abaca/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.