jakie-operacje-plastyczne-robila-brigitte-macron
O tym się mówi

Jakie operacje plastyczne miała 67-letnia Brigitte Macron?

Specjaliści nie mają co do tego wątpliwości!

Marta Cieplak 25 grudnia 2020 18:29
jakie-operacje-plastyczne-robila-brigitte-macron

67-letnia Brigitte Macron, żona prezydenta Francji znów jest na celowniku mediów. Tym razem jednak o szokującą różnicę wieku między nią a głową państwa (to aż 24 lata!), ale o operacje plastyczne, którym miała się poddać. Bo choć sama Pierwsza Dama Francji nie przyznaje się do żadnych procedur upiększających, to jednak lekarze nie mają wątpliwości, że świetny wygląd zawdzięcza pomocy lekarzy różnych specjalności. Jakich? Już zdradzamy szczegóły!

Brigitte Macron przeszła operacje plastyczne?

Związek Brigitte Macron i prezydenta Francji Emanuela Macron wzbudzał od początku wiele kontrowersji, bo gdy się poznali on miał zaledwie 15 lat (!) a ona 35 i była mężatką. Mimo przeciwności losu są bardzo szczęśliwym małżeństwem, a doskonały wygląd Pierwszej damy sprawia, że różnica wieku nie jest aż tak widoczna. Jednak wiele osób zastanawia się czy jest to tylko zasługa genów, czy może jednak medycyny estetycznej i operacji plastycznych.

Sprawie przyjrzał się właśnie brytyjski tabloid Daily Mail. Jego dziennikarze poprosili o ocenę wyglądu Brigitte Macron kilku specjalistów z różnych dziedzin i oto, co odkryli.

Stomatolog dr Raha Sepehrara nie ma wątpliwości, że idealny uśmiech Brigitte to zasługa licówek. To bowiem najpopularniejszy i najskuteczniejszy sposób na uzyskanie idealnie prostych i śnieżnobiałych zębów. Przypominamy, że licówki nosi także księżna Meghan!

Trener personalny Diego Core przyjrzał się z kolei sylwetce Pierwszej Damy i stwierdził, że:

Brigitte może być naturalnie szczupła ze względu na świetną przemianę materii, ale jej mięśnie wyglądają na wiotkie, co oznacza, że nie jest fanką fitnessu.

Dodał także, że ewidentnie musi być na ścisłej diecie, by utrzymać taką sylwetkę, a nawet wyraził opinię, że mogła lub może mieć kłopoty z anoreksją! Rzeczywiście żona prezydenta Francji jest wyjątkowo szczupła!

brigitte-macron-styl-dzinsy-bluzka
Fot. Getty Images

Brigitte może być naturalnie szczupła ze względu na świetną przemianę materii, ale jej mięśnie zdają się wiotkie, co oznacza, że nie jest entuzjastką fitnessu

Czytaj więcej na https://pomponik.pl/plotki/news-wszystkie-operacje-plastyczne-brigitte-macron-zona-prezydent,nId,4675260,nPack,2#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Brigitte może być naturalnie szczupła ze względu na świetną przemianę materii, ale jej mięśnie zdają się wiotkie, co oznacza, że nie jest entuzjastką fitnessu

Czytaj więcej na https://pomponik.pl/plotki/news-wszystkie-operacje-plastyczne-brigitte-macron-zona-prezydent,nId,4675260,nPack,2#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
B

A co mówi o jej wyglądzie lekarz medycyny estetycznej dr Julian de Silva w Daily Mail?

Brigitte ewidentnie wykonała ogromną pracę, aby wyglądać dziesięć lat młodziej. Na jej twarzy nie zobaczymy zbyt wielu linii i zmarszczek poza okolicami ust i oczu. Możliwe, że Pierwsza Dama korzystała też z wypełniaczy twarzy, np. botoksu. Wydaję mi się, że mogła w przeszłości skorzystać z zabiegu w tej materii, aby uzyskać pożądany efekt.

Brigitte Macron obrażona przez uczniów
Fot. East News

Atmosferę dodatkowo podgrzewa fakt, że 16 lipca Brigitte Macron była widziana w prywatnej klinice medycyny estetycznej American Hospital w Paryżu i spędziła tam ponad trzy godziny. A każda z osób, która korzysta z zabiegów wie, że tak długo nie trwają klasyczne procedury, ale poważniejsze zabiegi. Sama zainteresowana jednak milczy na ten temat. A Wy jak myślicie – robiła operacje plastyczne?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.