zy Brigitte Macron miała operacje plastyczne?
Fot. Getty Images
O tym się mówi

Jakie operacje plastyczne miała 68-letnia Brigitte Macron?

Specjaliści nie mają co do tego wątpliwości!

Marta Cieplak 30 października 2021 20:05
zy Brigitte Macron miała operacje plastyczne?
Fot. Getty Images

68-letnia Brigitte Macron, żona prezydenta Francji od początku jest na celowniku mediów. Najpierw chodziło o różnicę wieku między nią, a głową państwa (to aż 24 lata!), ale teraz wszyscy zastanawiają się, czy Brigitte Macron miała o operacje plastyczne. Bo choć sama Pierwsza Dama Francji nie przyznaje się do żadnych procedur upiększających, to jednak lekarze nie mają wątpliwości, że świetny wygląd zawdzięcza pomocy lekarzy różnych specjalności. Jakich? Już zdradzamy szczegóły!

ZOBACZ TAKŻE: Uczeń i nauczycielka... Oto historia skandalicznej miłości Brigitte i Emmanuela Macronów

Brigitte Macron przeszła operacje plastyczne?

Związek Brigitte Macron i prezydenta Francji Emanuela Macron wzbudzał od początku wiele kontrowersji, bo gdy się poznali on miał zaledwie 15 lat (!) a ona 35 i była mężatką. Mimo przeciwności losu są bardzo szczęśliwym małżeństwem, a doskonały wygląd Pierwszej damy sprawia, że różnica wieku nie jest aż tak widoczna. Jednak wiele osób zastanawia się czy jest to tylko zasługa genów, czy może jednak medycyny estetycznej i operacji plastycznych.

Sprawie przyjrzał się jakiś czas temu brytyjski tabloid Daily Mail. Jego dziennikarze poprosili o ocenę wyglądu Brigitte Macron kilku specjalistów z różnych dziedzin i oto, co odkryli.

Stomatolog dr Raha Sepehrara nie ma wątpliwości, że idealny uśmiech Brigitte to zasługa licówek. To bowiem najpopularniejszy i najskuteczniejszy sposób na uzyskanie idealnie prostych i śnieżnobiałych zębów. Przypominamy, że licówki nosi także księżna Meghan!

Trener personalny Diego Core przyjrzał się z kolei sylwetce Pierwszej Damy i stwierdził, że:

Brigitte może być naturalnie szczupła ze względu na świetną przemianę materii, ale jej mięśnie wyglądają na wiotkie, co oznacza, że nie jest fanką fitnessu.

Dodał także, że ewidentnie musi być na ścisłej diecie, by utrzymać taką sylwetkę, a nawet wyraził opinię, że mogła lub może mieć kłopoty z anoreksją! Rzeczywiście żona prezydenta Francji jest wyjątkowo szczupła!

brigitte-macron-styl-dzinsy-bluzka
Fot. Getty Images

Brigitte może być naturalnie szczupła ze względu na świetną przemianę materii, ale jej mięśnie zdają się wiotkie, co oznacza, że nie jest entuzjastką fitnessu

Czytaj więcej na https://pomponik.pl/plotki/news-wszystkie-operacje-plastyczne-brigitte-macron-zona-prezydent,nId,4675260,nPack,2#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Brigitte może być naturalnie szczupła ze względu na świetną przemianę materii, ale jej mięśnie zdają się wiotkie, co oznacza, że nie jest entuzjastką fitnessu

Czytaj więcej na https://pomponik.pl/plotki/news-wszystkie-operacje-plastyczne-brigitte-macron-zona-prezydent,nId,4675260,nPack,2#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
B

A co mówi o jej wyglądzie lekarz medycyny estetycznej dr Julian de Silva w Daily Mail?

Brigitte ewidentnie wykonała ogromną pracę, aby wyglądać dziesięć lat młodziej. Na jej twarzy nie zobaczymy zbyt wielu linii i zmarszczek poza okolicami ust i oczu. Możliwe, że Pierwsza Dama korzystała też z wypełniaczy twarzy, np. botoksu. Wydaję mi się, że mogła w przeszłości skorzystać z zabiegu w tej materii, aby uzyskać pożądany efekt.

Brigitte Macron obrażona przez uczniów
Fot. East News

Atmosferę dodatkowo podgrzewa fakt, że 16 lipca Brigitte Macron była widziana w prywatnej klinice medycyny estetycznej American Hospital w Paryżu i spędziła tam ponad trzy godziny. A każda z osób, która korzysta z zabiegów wie, że tak długo nie trwają klasyczne procedury, ale poważniejsze zabiegi. Sama zainteresowana jednak milczy na ten temat. A Wy jak myślicie – robiła operacje plastyczne.

ZOBACZ TAKŻE: Czy gwiazdy żałują operacji plastycznych i botoksu?

Brigitte Macron fryzura
Fot. Blondet Eliot/ABACA/Abaca/East News

Brigitte Macron
Fot. REGIS DUVIGNAU/AFP/East News

Fot. ONS

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.