Brigitte-Macron-2020
Fot. Instagram/brigittemacronbm
Ze świata urody

67-letnia Brigitte Macron pokazała ciało w odważnym bikini, podczas luksusowych wakacji!

Co za figura! Pierwsza dama Francji pokazała ciało!

Aleksandra Frankowska 14 sierpnia 2020 19:31
Brigitte-Macron-2020
Fot. Instagram/brigittemacronbm

Para prezydencka Francji, Emmanuel i Brigitte Macron odpoczywają właśnie na wodach Morza Śródziemnego. Wspólne chwile podczas krótkiego urlopu na jachcie pozwalają im się zrelaksować i jak widać, bardzo cieszą się swoim towarzystwem. Pierwsza dama zaprezentowała się na jachcie w kostiumie kąpielowym i chociaż wiele osób dość niegrzecznie komentuje jej wiek, trzeba przyznać, że 67-latka ma świetną figurę i wygląda naprawdę obłędnie!

Kontrowersje wokół związku pary prezydenckiej

Kiedy Emmanuel Macron został wybrany na urząd prezydenta Francji, jego żona została wystawiona na ogromną próbę. Warto podkreślić, że między małżonkami są aż 24 lata różnicy, przez co media nie zostawiły na Brigitte Marcon suchej nitki. Jeszcze bardziej kontrowersyjny okazał się fakt, że obecna żona prezydenta poznała go, kiedy ten był uczniem jednej ze szkół w której pracowało. Jakby tego było mało, uczęszczał do klasy z jednym z jej dzieci.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🥰#brigittemacron #emmanuelmacron #couplepresidentiel #macron

Post udostępniony przez Brigitte Macron (@brigittemacronbm)

Brigitte Macron na celowniku paparazzi

Pierwsza dama chociaż jest niezwykle urodziwą kobietą, znana jest z zamiłowania do nienaturalnej opalenizny. Wiele jej niezbyt korzystnych zdjęć wykorzystywanych jest przez media, aby tylko zniszczyć jej wizerunek. Brigitte słynie jednak ze swojej nieustępliwości i zawsze pozostaje sobą. Jej styl ubierania się jest podziwiany na całym świecie, za klasę, oryginalność i nieprzeciętny gust. Podczas urlopu, na którym wypoczywa wraz z mężem, odsłoniła trochę więcej ciała niż dotychczas. Paparazzi od razu zrobili jej kilka zdjęć, pozytywnie się zaskakując. Pierwsza dama wygląda naprawdę świetnie!

Brigitte Macron w kostiumie kąpielowym!

Obecnie para prezydencka przebywa na jachcie, rozkoszując się cudownymi widokami i krajobrazem Morza Śródziemnego, w okolicy francuskiej wyspy Porquerolles. Paparazzi uwiecznili prezydenta przez koszulki, a jego małżonkę w granatowym, stylowym kostiumie jednoczęściowym. Jej filigranowa sylwetka przepięknie prezentowała się w stroju, który podkreślił jej talię, biust oraz zgrabne nogi. Niejedna kobieta w wieku 67-lat chciałaby tak wyglądać. 

Brigitte Marcon w stroju kapielowym 20202
Fot. Agencja Forum

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇫🇷 #brigittemacron #emmanuelmacron #couplepresidentiel #macron

Post udostępniony przez Brigitte Macron (@brigittemacronbm)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💑❤️ #brigittemacron #emmanuelmacron #macron #couplepresidentiel

Post udostępniony przez Brigitte Macron (@brigittemacronbm)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Joyeuse Saint Valentin ❤️ #brigittemacron #emmanuelmacron #macron #couplepresidentiel #saintvalentin

Post udostępniony przez Brigitte Macron (@brigittemacronbm)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?